Wykorzystanie szaf skrytkowych

Bezpieczeństwo korzystania z obiektów użyteczności publicznej wiąże się bezpośrednio z wyposażeniem obiektu. Nie tylko mamy tutaj na myśli profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do realizowania konkretnych aktywności, ale też meble i pozostałe wyposażenie do obsługi obiektu.

Komfort i wygoda dzięki zastosowaniu szafek skrytkowych

szafy skrytkoweW różnych miejscach użyteczności publicznej wydzielana jest przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych – rozbudowane szatnie czy pomieszczenia wyposażone w specjalne zamykane szafki. W wielu zakładach pracy, klubach sportowych czy na basenach potrzebne są funkcjonalne szafy skrytkowe. Takie meble gwarantują wszystkim użytkownikom odwiedzającym obiekt poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Funkcjonalne szafy skrytkowe wykonywane są w różnych wymiarach, można też sprecyzować ilość potrzebnych części skrytkowych. Wszystkie moduły wykonane są z solidnych profili metalowych, co zapewnia trwałość mebli na wiele lat. Zgodnie z oczekiwaniami i specyfiką działalności, szafki mogą być malowane proszkowo na rozmaite kolory. Wyglądają dzięki temu bardzo nowocześnie i estetycznie. Szafki skrytkowe wyróżniają się dużą funkcjonalnością – w środku znajdują się wygodne półki oraz wieszaki na ubrania. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia system zamków cylindrycznych. Ogromna wygoda i funkcjonalność szafek wpływa na zadowolenie użytkowników z odwiedzanych obiektów sportowych i klubów rozwijających różne dziedziny aktywności.

Wszystkie meble wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznej, w tym szafy skrytkowe, posiadają wymagane atesty i spełniają normy w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Dzięki temu, mogą być wykorzystywane w wielu miejscach – w obiektach sportowych, placówkach oświatowych i zakładach pracy.