Obiekty na sprzedaż oferowane w biurze nieruchomości

Moja matka nalegała, żebym założyła własną działalność, ponieważ jej zdaniem, tylko w ten sposób mogłam się czegoś dorobić. Na nieruchomościach się znałam całkiem nieźle i poszłam za poradą mojej matki. Otworzyłam własne biuro nieruchomości w Gliwicach.

Nowe biuro nieruchomości sprzedające obiekty budowlane

sprzedaż obiektów gliwiceW swoim biurze planowałam oferować sprzedaż obiektów Gliwice były idealnym miejscem, ponieważ było tam mnóstwo obiektów budowlanych, na których można było zarobić ogromne pieniądze. Nawiązałam kontakt z różnymi instytucjami i deweloperami, gdyż chciałam sprzedawać zarówno obiekty używane jak i nowe. Skoro już rozpoczęłam działalność, to zamierzałam wszystko robić na maksymalnych możliwościach. Znałam wielu właścicieli różnych obiektów budowlanych w Gliwicach i od razu nawiązałam z nimi kontakt, który okazał się być bardzo owocny. Zamierzałam poszukać jakiegoś zagranicznego inwestora, który byłby zainteresowany kupnem któregoś z obiektów. Taki klienci zawsze płacili wysokie stawki za obiekty, bo dla nich to i tak była korzystna cena. Klienta na obiekt w centrum Gliwicach znalazłam od ręki. Był to biznesmen z Holandii, który planował otworzyć własny hotel w mieście i obiekt, który zaoferowałam mu na sprzedaż zdecydowanie go zainteresował. Cena była nieco wygórowana w mojej ocenie, ale on uznał, że to bardzo atrakcyjna oferta. Miał dać mi odpowiedź w ciągu trzech tygodni. Odezwał się po jednym i zaakceptował warunki sprzedaży danego obiektu.

To była moja pierwsza transakcja, na której zarobiłam mnóstwo pieniędzy. Głównie byłam wdzięczna matce, że tak mnie namawiała na własny biznes, ponieważ to dzięki niej podjęłam tę decyzję. Później także szło mi bardzo dobrze. Średnio raz w miesiącu udało mi się sprzedać jakiś obiekt.