Szczotki na super wytrzymałych kijach

Ostatnimi czasy razem z kolegą szukaliśmy pomysłu na biznes. Pomogły nam go znaleźć pośrednio nasze małżonki, które na pewnej imprezie przebrały się, za czarownice i chciały nam pokazać jak się lata na miotle. W tym celu wykorzystały kije do szczotek, które się złamały i w tym momencie znaleźliśmy pomysł na biznes. 

Kij do szczotki gwarancją sukcesu

kije do szczotekW momencie, kiedy oba kije pękły zdaliśmy sobie sprawę z kolegą, że potrzebne są bardziej wytrzymałe materiały do ich wyrobu. Oczywiście najpierw był to żart, który później przerodził się w realny pomysł. Oczywiście nasz kije do szczotek miały być super wytrzymałe. Mnóstwo firm sprzątających używa właśnie takich kijków, a nie jest fajnie jak co chwila się one łamią. Rozpoczęcie produkcji wymagało sporych nakładów pieniężnych, ale w końcu po wielu zmaganiach z bankami, kredytami i naszymi żonami udało nam się rozpocząć produkcje i zaczęły powstawać super wytrzymałe kije do szczotek. Nie potrzeba było dużo czasu, żeby naszym produktem, zainteresowały się duże firmy sprzątające. Okazuje się, że ten biznes to był strzał w dziesiątkę. Już teraz po dwóch latach od założenia firmy mamy podpisane kontrakty z największymi firmami sprzątającymi, a chętnych na solidne kije do szczotek przybywa. Nasza firma szybko się rozbudowuje, dzięki czemu również szybko maleje kredyt, który wzięliśmy na jej założenie. Nasze żony też już nie zgłaszają żadnych obiekcji, ponieważ widzą jaki sukces odnieśliśmy.

Nigdy bym nie pomyślał, że kije do szczotek przyniosą mi takie szczęście. Wszystko zaczęło się od głupiego żartu, a skończyło na dobrze prosperującym biznesie. Jak widać rynek jeszcze nie jest przepełniony, a kije do ten produkt, który był potrzebny oczywiście pod warunkiem, że są solidne. Cieszę się, że zaryzykowaliśmy.