Zakup damskiego portfela ze skóry

Urodziny mojej mamy w tym roku były niezwykle udane. Cała rodzina spotkała się przy jednym stole, wspominając stare czasy i żartując. Mama dostała wiele prezentów, z których szczególnie ucieszył ją jeden, niewielkich wymiarów. Byłam ciekawa, co kryje mały kartonik. Zwykle otrzymywała książki i perfumy, które wprost uwielbia, ale w tym roku prezenty były nieco inne.

Damski skórzany portfel

portfele skórzane damskieSiostra mamy postanowiła sprawić jej wyjątkową niespodziankę. Wyjątkową, bo personalizowaną. Obecnie panuje moda na takie rzeczy. Ciocia wiedziała, że od dłuższego czasu mamie podobają się portfele skórzane damskie. Dlatego zdecydowała o zakupie takiego prezentu. Skórzany portfel  starczy na długie lata. Nie straci kształtu i fasonu, nawet kiedy będzie wypchany monetami. Nie porobią się w nim dziury, jak to często bywa wśród modelów z tańszych materiałów. Damski charakter dodatkowo podkreślają pozłacane okucia. Liczne przegródki pozwalają na wygodne rozmieszczenie dostępnych kart. Przegródka zamykana na zamek błyskawiczny umożliwia bezpieczne przechowywanie bilonów i monet. Damskie portfele występują w wielu kolorach, jednak od lat króluje klasyka. Nieśmiertelna czerń, czerwień czy bordo to kolory najczęściej wybierane przez kobiety. Dodatkowo niektóre portfele mają możliwość naniesienia napisu specjalną techniką. Może to być przykładowo imię właścicielki.Mały akcent, ale jaki uroczy! Małe portmonetki i duże portfele – można mieć w torebce i to i to. Wiele pań korzysta z tego rozwiązania. Skórzane portfele od lat są często wybieranym prezentem. 

Z pewnością każda pani ucieszy się z takiego upominku. To prezent z gatunku przydatnych, ale i cieszących oko. Ponadto wiele z nas chciałoby mieć choć jedną rzecz w dobrym gatunku w torebce. Może okazja nadejdzie podczas kolejnych urodzin czy imienin?