Dzięki butom roboczym praca jest przyjemniejsza

Pracuję sobie na zlecenie w jednej z firm. Zawsze jak jestem potrzebny to właściciel do mnie dzwoni i daje zatrudnienie. Mi to odpowiada, ponieważ dorabiam jeszcze w innych miejscach i dzięki temu mam zagwarantowaną płynność finansową a to jest ważne.

Namówiłem innych na noszenie butów roboczych w pracy

buty robocze urgentOd dawna do pracy ubieram buty robocze urgent, z których jestem na prawdę zadowolony. Już dawno kumpel namówił mnie na ich noszenie, ponieważ praca jest wtedy o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza. Kiedy pojechałem na zlecenie to niektórzy nosili zwykłe obuwie sportowe i już wiedziałem, że będzie im dużo trudniej zwłaszcza, że czekała nas na prawdę ciężka praca przy rozbiórce. Znam większość chłopaków, bo często razem pracujemy i postanowiłem w przerwie z nimi pogadać. Zachęciłem ich wtedy na na noszenie takiego samego obuwia jak mam i wskazałem same plusy. Przekazałem im jakie korzyści zapewniają buty robocze urgent i większość z nich się ze mną zgodziła. Niektórzy to nawet pytali gdzie dokładnie można dostać te buty i za ile. Ten dzień był bardzo pracowity i późno skończyliśmy. Poszedłem szybko spać, by zregenerować siły na następny dzień. Rano od razu zauważyłem, że chłopaki mają nowe buty i cieszyłem się, że udało mi się ich namówić na ten zakup. Po pracy od razu potwierdzili, że miałem rację a praca w tych butach przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Adaś nawet stanął na grubym gwoździu ale oczywiście nic mu się nie stało. Podeszwy są bardzo solidne. Wszyscy mi dziękowali a pomoc.

Teraz to tylko takie buty chłopaki noszą i stało się to normą. Każdy sam decyduje w czym będzie pracował a najważniejsze jest, żeby odzież była bezpieczna i wygodna. Dobrze, że mnie posłuchali, ponieważ teraz wszystkim pracuje się lepiej.