Profesjonalna ochrona lakieru

 

Nowy samochód zawsze świetnie się prezentuje, ponieważ nie nosi oznak używania. Jego lakier się równomiernie błyszczy, ma jednolity kolor i nie posiada ani jednej rysy. Im więcej będziemy auto używać, tym szybciej straci on swój blask.

Jak można trwale zabezpieczać lakier?

ochrona lakieru gdańskKażdy właściciel samochodu chce, aby jak najdłużej wyglądał jak nowy, choć nie jest to proste zadanie. Można samodzielnie dbać o jakość lakieru, ale przeważnie tego efekty nie są długotrwałe. Jeżeli zależy nam na nieskazitelnym lakierze przez długie lata, to konieczna jest ochrona lakieru Gdańsk jest miastem, w którym taki zabieg wykonuje wiele salonów. Przeważnie jest ona wykonywana w ramach car detailngu, który jest dość nową dziedziną na naszym rynku, ale już bardzo popularną. Przede wszystkim ma on na celu profesjonalną ochronę, konserwację i renowację powłoki lakierniczej, szyb oraz tapicerki w celu podniesienia wartości rynkowej pojazdu. Ochrona lakieru może być przeprowadzona na dwa sposoby, z których każdy daje zadowalające efekty. Pierwszy z nich to nakładanie na lakier powłoki ceramicznej, która stanowi trwałą warstwę ochronną, chroniącą przez uszkodzeniami od trzech do nawet dziewięciu lat. Druga metoda polega na przyklejaniu do karoserii specjalnej folii bezbarwnej, która zabezpiecza lakier przed odpryskami, otarciami czy zarysowaniami. Wykonanie profesjonalnego zabezpieczenie lakieru trwa od jednego do dwóch dni, ale daje doskonałe efekty na długie lata. Dzięki temu nasz samochód będzie idealnie wyglądał.

Pierwsze na co się zwraca uwagę patrząc na samochód, to lakier na karoserii, gdyż nie sposób zauważyć w jakim jest stanie. Liczne zarysowania na pewno się wyglądają estetycznie, a poza tym mogą prowadzić do powstania rdzy w perspektywie czasu.