Potrzebowałem nowego komputera za 5000 złotych

 

Jakoś tak się złożyło, że mimo prawie trzydziestki na karku ciągle mam grono znajomych w podobnym wieku, z którymi miło spędzamy większość wieczorów na wspólnej zabawie w różnych grach komputerowych. Dodatkowo jeden ze znajomych zachęcał mnie do tego abym nagrywał naszą rozgrywkę, ponieważ jego zdaniem szło nam naprawdę dobrze.

Poszukiwania komputera dla gamera do 5000 złotych

komputer dla gracza do 5000 złPostanowiłem spróbować bo w sumie czemu nie, tyle się słyszy i widzi o ludziach, którzy żyją z tego typu filmów i to żyją bardzo dobrze. Pobrałem program do nagrywania, skonfigurowałem go według poradnika i zacząłem nagrywać. Niestety okazało się, że mój obecny komputer nie daje sobie rady z jednoczesnym nagrywaniem i płynnym przekazywaniem gry na ekran monitora. Nie było wyjścia musiałem zainwestować w nowy komputer. Zarabiam całkiem nieźle, więc uznałem że wydatek rzędu 5 tysięcy złotych będzie odpowiedni na tego typu komputer. Nie czekając otworzyłem przeglądarkę i w wyszukiwarce wpisałem frazę – komputer dla gracza do 5000 zł. Wyskoczyło mi wiele ofert gotowych zestawów komputerowych, jednak pamiętałem, że kiedyś czytałem o takich zestawach, które mają za zadanie znaleźć głupiego, który nie zna się na komputerach. Od razu wszedłem na forum gdzie profesjonaliści polecali zestawy komputerowy w różnych przedziałach cenowych. Mnie oczywiście zainteresowała wersja zestawu komputerowego do 5 tysięcy złotych.

Obejrzałem kilka filmów prezentujących wydajność takiego komputera podczas nagrywania w różnych grach. We wszystkich nie dało się zauważyć różnicy, byłem aż w szoku. Nie czekając złożyłem zamówienie. Po kilku dniach przyjechał mój nowy komputer, szybka zamiana kabli i gotowe. Od razu włączyłem grę i program do nagrywania. Wszystko działało tak jak na oglądanych filmach.