Polecany dom opiekuńczy w Łodzi

Moi rodzice są bardzo aktywnymi seniorami. Od wielu lat chętnie działają w lokalnej społeczności i udzielają swojego wsparcia przy organizacji przeróżnych festiwali czy jarmarków w okolicy. Niestety, kilka miesięcy temu przez chorobę nie mogli być już tak aktywnymi osobami.

Dom opiekuńczy dla seniora w Łodzi

domy opieki łódźMieszkam i pracuję za granicą, w kraju bywam niezwykle rzadko, a moje życie od wielu lat związane jest z Wielką Brytanią. Razem z mężem zastanawiałam się w jaki sposób zapewnić rodzicom najlepsze warunki do życia. Wobec tego, na jakiś czas przyjechałam do rodzinnego miasta i zaczęłam poszukiwać odpowiedniego miejsca. Jeśli chodzi o domy opieki Łódź miała całkiem sporo do zaoferowania w tej kwestii. W Internecie znalazłam bardzo dobrze oceniany dom opieki dla seniorów. Kilka dni później umówiłam się z dyrekcją ośrodka na spotkanie, aby zobaczyć jakie warunki panują w tym miejscu. Od samego początku byłam bardzo mile zaskoczona, ponieważ zarówno wygląd jak i wyposażenie ośrodka było bardzo nowoczesne. W środku panowała miła atmosfera, kolorystka ścian oraz ładne pokoje dla pensjonariuszy sprawiały pozytywne wrażenie. Personel medyczny był bardzo profesjonalny, a seniorzy zadowoleni. W budynku urządzono także różnego rodzaju pomieszczenia do rehabilitacji, seniorzy posiadali także przestronną świetlicę oraz mnóstwo zajęć dodatkowych. Także jedzenie było przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarzy. Jakiś czas później, po konsultacji z rodzicami, wspólnie podjęliśmy decyzję o przeprowadzce do tego miejsca. Byłam bardzo zadowolona z tej decyzji, bo już po kilku dniach otrzymałam od rodziców telefon, w którym wyrażali bardzo pozytywne wrażenia. Poznali mnóstwo nowych osób, wszyscy byli bardzo mili i serdeczni, a oni zyskali profesjonalną opiekę w jesieni swojego życia.

Moi rodzice przeprowadzili się do ośrodka, który zapewnił im maksymalną wygodę. Mieszkali w bardzo ładnym i przestronnym pokoju z dostępem do wszelkich wygód. Dla mnie najważniejsze było to, że cały czas byli pod kontrolą lekarzy i zostali otoczeni właściwą troską.