Zlecenie montażu mebli w kuchni

Mój brat był stolarzem i pracował w jednej z większych firm w Poznaniu. Dość często prosiłem go o przysługę, ponieważ miał znajomości i dojścia do tanich materiałów. Dzięki niemu tanio wyremontowałem sobie salon, bo brat załatwił mi zestaw meblowy w bardzo niskiej cenie.

Zatrudnienie doświadczonego montera mebli kuchennych

montaż mebli kuchennych poznańKiedy zdecydowałem się na remont kuchni to od razu zgłosiłem się do brata. Zaoferował mi gotowe meble kuchenne, które wymagały jednak montażu przez wykwalifikowaną osobę. Meble bardzo mi się spodobały, ponieważ były w moim stylu i zgodziłem się na warunki brata. Zresztą w takiej cenie to nie dostałbym żadnych mebli kuchennych. Potrzebowałem jednak znaleźć osobę, która wykonałaby dla mnie montaż mebli kuchennych poznań i to najlepiej tanio. Brata już nie prosiłem o pomoc, bo był zajęty i zdecydowałem się zatrudnić jakiegoś doświadczonego montera mebli z ogłoszenia. W gazecie, którą kupiłem wiele osób się ogłaszało i był tam między innymi pracownik, który znał się na montażu mebli. Za swoje usługi nie żądał zbyt wysokiej ceny, ale i tak postanowiłem z nim negocjować cenę. Ostatecznie fachowiec ten zgodził się zamontować w mojej kuchni meble w cenie o kilkadziesiąt złotych niższej. Umówiłem się z nim na koniec tygodnia. Do tego czasu już sprowadziłem od brata meble na własną rękę i pozostało je tylko zamontować. Człowiek, którego zatrudniłem do montażu był bardzo pracowity co mi się bardzo spodobało. Kuchnię miałem gotową tego samego dnia.

Kiedy zaprosiłem brata na kolację to chciałem, żeby pochwalił moją nową kuchnię. Brat był pod wrażeniem i stwierdził, że montaż mebli został w pełni profesjonalnie wykony. Pogratulował mi odpowiedniego wyboru fachowca. Dobrze trafiłem i do tego zapłaciłem o wiele mniej.