Zalety podkładu w musie

Pomimo tego, że maluje się już naprawdę wiele lat, jeszcze do niedawna nie miałam swojego ulubieńca względem podkładów. Dotychczas w kupowanych przeze mnie podkładach zawsze było coś nie tak. Takie małe „ale”, które jednak z perspektywy czasu potrafiło przeszkadzać. Dopiero podkład w musie spełnił całkowicie moje oczekiwania.

Najlepsze podkłady za niską cenę

essence soft touch mousse sklep onlineNa przestrzeni tych kilku lat podczas których ćwiczyłam sztukę makijażu udało mi się przetestować naprawdę wiele podkładów o różnych konsystencjach. Niektóre zostawały ze mną na dłużej, inne potrafiłam wyrzucać zanim jeszcze do końca je zużyłam. Zawsze bowiem spotykałam w nich coś, co nie do końca mi pasowało. Czasami było to zbyt małe krycie, innym razem podkład bardzo niewygodnie się nakładał i wymagał czasu oraz cierpliwości, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Zdarzało się również i tak, że podkład zbyt szybko zastygał na twarzy przez co stawał się zwyczajnie nieplastyczny. W pewnym momencie jednak trafiłam na tani podkład Essence soft touch mousse sklep online w którym go znalazłam posiadał wszystkie odcienie w jakich podkład występuje, a ja ze względu na bardzo jasną cerę zdecydowałam się poeksperymentować z najjaśniejszym odcieniem. Był to mój pierwszy podkład w musie i dziś wiem, że nie zamienię go na żaden inny. Podkład od Essence okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

Podkładu używam już od pół roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Doskonale się rozprowadza, łatwo wklepuje nie pozostawiając plam, a w dodatku potrafi się utrzymać naprawdę cały dzień na twarzy. Pomimo swojej konsystencji jest bardzo lekkim podkładem, co stanowi jego kolejny plus. Z całą pewnością zaletą jest również samo opakowanie ponieważ podkład znajduje się w słoiczku co ułatwia dostęp do niego nawet wówczas, gdy zostały nam resztki podkładu.