Rower uniwersalny

 

Wprawdzie każda aktywność sportowa niesie za sobą korzyści i mówi się, że lepiej być nawet w minimalnym stopniu aktywnym, niż całkowicie jakąkolwiek aktywność eliminować z codziennego harmonogramu. A jeśli już ma się wybór, to najlepiej wybrać tę formę, która nie ogranicza i dogodna jest dla każdego. Takie jest właśnie kolarstwo.

Jednoślad o wszechstronnych możliwościach

Romet Orkan 7MUniwersalność, to prawdopodobnie jedno z najważniejszych kryteriów, jakim kierują się nieprofesjonalni kolarze podczas wyboru odpowiedniego dla siebie sprzętu. A co za tym idzie, przez ową uniwersalność należy rozumieć, iż rower ma być nie tylko dostosowany do jazdy w tempie tzw. wolnym, spacerowym, ale także dostosowany do jazdy szybkiej w terenie o zróżnicowanych warunkach. W takiej sytuacji, prawdopodobniej najlepszym, co na chwilę obecną jest w stanie zaoferować branża rowerowa, jest rower typu crossowego, a jednym z nich jest Romet Orkan 7M, pojazd pochodzącym z polskiej fabryki. Takie rozwiązanie to świetna inwestycja dla tych, którzy preferują jazdę szybką, na drogach utwardzonych, asfaltowych, a jednocześnie lubią też od czasu do czasu udać się w trasy polne, bądź po drogach leśnych – i co najważniejsze – nie chcą mieć kilku rowerów, w zależności od wybranego trybu jazdy. Opowiadać można by jeszcze bardzo wiele o zaletach rowerów, których możliwości są wielowymiarowe. Ale jednym z najważniejszych atutów modelu Orkan 7M, jest fakt dwuletniej gwarancji producenta.

Sport ma być korzystny dla zdrowia i nie powodować szeregu kontuzji. Takie jest właśnie kolarstwo, zwłaszcza w wydaniu amatorskim. Podróże rowerowe to nie tylko forma spędzania czasu, czy możliwość lokalnego zwiedzania, które jednocześnie w ogóle nie szkodzi środowisku, ale przede wszystkim synonim zdrowia.