Z małopolski do Belgi, jak to zaplanować?

 

Województwo małopolskie to niewątpliwie bardzo duże i liczne województwo, tam też leży dumnie Kraków który jest miastem bardzo popularnym i każdego roku ściągają do niego liczni turyści z całego świata. Jednak jak to już bywa, czasem potrzebujemy zmian i z miesiąca na miesiąc zawsze znajdzie się trochę chętnych by stamtąd się wyrwać. 

Jak sprawnie pojechać do Belgii

busy małopolskie belgiaDlatego też potrzebna jest od niedawna sprawna komunikacja pomiędzy Belgią a tym województwem. A to z powodu takiego iż wiele ludzi z Polski a konkretnie właśnie z małopolski planuje swój wyjazd w stronę krajów Beneluksu jak i właśnie z Belgii czy przede wszystkim z Niemiec przyjeżdża dużo turystów do Polski a szczególnie popularne są tutaj takie miasta jak Wrocław, Warszawa czy między innymi właśnie słynny Kraków. Stąd też bardzo często na tej trasie kursują sprawnie busy małopolskie Belgia, kursują one przewożąc zarówno naszych obywateli w tamtejsze rejony jak i wracają z licznymi turystami z zachodu. A nie od dziś przecież wiadomo że turyście do Polski przyjeżdżają coraz to bardziej chętnie. Jest to spowodowane między innymi takim faktem że ceny w Polsce w porównaniu z cenami jakimi są w Niemczech czy na przykład w Belgii są znacznie tańsze. Więc jeśli turyści z zachodu mają możliwość spędzić ciekawy urlop i zrobić udane zakupy to Polska jest dla nich bardzo atrakcyjna pod tym względem turystycznym. Zatem warto skorzystać z tej opcji jaką są sprawnie kursujące każdego dnia busy. Jeśli ktoś bardzo boi się autokarów czy też busów ma jeszcze opcję awaryjną.

A mianowicie może wsiąść w samolot, jednak nie każdy lubi przecież latać a też trzeba powiedzieć to wprost, że w przypadku podróży samolotem to niestety ale tam nie będzie nam tak łatwo zabrać ze sobą dużej ilości bagażu który dodatkowo kosztuje.