Laserowa depilacja owłosienia

Dla wielu kobiet na samą myśl o wyrywaniu włosków depilatorem, czy plastrem nasączonym woskiem, wychodzi na skórze gęsia skórka. Nic dziwnego, bo to bolesne sposoby na usuwanie zbędnych włosków. Na szczęście znajdziemy też bezbolesne i skuteczne metody. 

Skuteczne usunięcie owłosienia 

laserowe usuwanie owłosienia białystokWłoski, które są regularnie przycinane ostrzami jednorazowej maszynki, są mocne i grube, ponieważ systematyczne ich ścinanie, wzmacnia je. Jeżeli je wyrywamy na różne sposoby, to stają się one słabsze, ale istnieje wtedy ryzyko wrośnięcia ich pod skórę. W dobie tylu metod na depilację ciała, najskuteczniejsze jest laserowe usuwanie owłosienia Białystok jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy salon z taką usługą. Sama depilacja nie zajmuje więcej czasu niż sześćdziesiąt minut, a pożądany efekt, czyli gładką skórę, uzyskamy już po kilku zabiegach. Ponieważ włoski są w różnej fazie wzrostu i w niektórych miejscach na jednym centymetrze jest ich bardzo dużo, to konieczne jest powtórzenie zabiegu. Osoby o jasnych włosach, mają genetycznie słabsze włosy, więc mogą poddać się mniejszej ilości zabiegów. Natomiast klientki z ciemnymi włosami, muszą się liczyć z koniecznością wykonania przynajmniej pięciu zabiegów w odpowiednim odstępie czasowym. Laserowa depilacja jest bezbolesna, więc mogą z niej korzystać nawet osoby z małą odpornością na ból. Laserem można usuwać włoski pod pachami, w okolicach bikini, na nogach, rękach, czy brzuchu. Przed każdym zabiegiem, klientki muszą przejść obowiązkowy wywiad z kosmetologiem w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań. 

Dla niejednej kobiety, wizja gładkiej skóry przez wiele miesięcy jest warta wszystkim pieniędzy. Choć kompletny zabieg depilacji laserowej może sporo kosztować, bo koniecznych jest kilka serii, to efekt często przerasta oczekiwania klientek.