Wypukłe nalepki do promocji gry

 

Organizacja gry miejskiej, związanej z promocją najnowszej planszówki mojej firmy, była niemalże zabawą. To coś, na czym naprawdę się znałem i lubiłem robić. Całe wydarzenie było moim osobistym projektem, co oznaczało, że miałem pod kontrolą każdy jego punkt. Ważny był również rozgłos, bo bez niego nie byłoby uczestników imprezy. Musiałem zaopatrzyć się w odpowiednie materiały promocyjne.

Promowanie gry przez wykorzystanie wypukłych naklejek

nalepki wypukłeWielkimi krokami nadchodziła data wypuszczenia na rynek naszej gry planszowej. Związana z tym promocja produktu obejmowała również organizację wydarzenia, którą się zajmowałem. Było to coś, co naprawdę motywowało mnie do działania, ponieważ lubiłem gry miejskie i aktywnie brałem w nich udział. Aby impreza odniosła zamierzony efekt, trzeba było zainwestować w materiały promocyjne. Jednym z moich pomysłów były nalepki wypukłe przedstawiające nazwę naszej najnowszej planszówki. Miałem zamiar umieścić je wraz z innymi nagrodami w różnych punktach miasta. Osoby biorące udział w grze znajdowałyby nalepki i naklejały je na różne przedmioty, dzięki czemu reklama napędzałaby samą siebie. Naklejki znalazły też zastosowanie wewnątrz firmy: pracownicy przyklejali je do swoich laptopów, sprzętów domowych i samochodów. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu nalepki pokazywały prestiż reprezentowanej marki i produktu, a promocja była efektywna.

Zarówno gra miejska, jak i planszówka cieszyły się ogromnym powodzeniem na wskutek działania nalepek. Były one odporne na warunki zewnętrzne, więc upały czy deszcze nie były im straszne. Ponadto naklejki były naprawdę ładne i dobrze wykonane, dlatego zlecono zamówienie kolejnych egzemplarzy do promocji firmy, które miały przedstawiać nasze logo i nowe przedsięwzięcia.