Trafny prezent dla chłopca

Pragniemy dawać swoim dzieciom prezenty takie, które są według nas dla niego odpowiednie oraz odpowiednie dla wieku dziecka. Z prezentami dla dziewczynki zazwyczaj nie mamy problemów, ale co możemy kupić dla chłopca? Dziś przedstawimy jedną z propozycji.

Samochód z Bobem Budowniczym

bob budowniczy ciężarówka fisher-priceChcąc obdarować nasze pociechy, zazwyczaj największy problem mamy z chłopcami. Dla dziewczynek istnieje bardzo wiele zabawek, które z pewnością im się spodobają, ale co kupić chłopcu? Zdecydowanie każdy chłopczyk będzie zdecydowanie zadowolony, jeżeli otwierając prezent, ukarze mu się jego ulubione autko z bajki animowanej bob budowniczy ciężarówka fisher-price.  Ciężarówka spodoba się każdemu fanowi tej popularnej bajki tym bardziej, ze odtwarza ona różne dźwięki, odgłosy oraz przetacza znane wypowiedzi padające często podczas bajki, które dziecko na pewno zna już z tego serialu. Znane wypowiedzi, które ma zaprogramowane ciężarówka to np.: „Czy damy radę? Tak damy radę!” „Możesz na mnie polegać Bob” i wiele innych. Pomoże to twemu dziecku wczuć się w rolę samego Boba budowniczego. Zabawka dodatkowo posiada ruchome koła i dźwig dzięki czemu urozmaici to zabawę. Dźwięki oraz odgłosy należą za równo do samego Boba jak i ciężarówki. Taki prezent sprawi dziecku na pewno wiele frajdy i radości. Zabawka została wytworzona z wysokiej jakości materiałów a koła ciężarówki zostały specjalnie dodatkowo umocnione, tak by zabawka mogła posłużyć dziecku na dłużej. Bob budowniczy jest bajką w której on sam z pomocą swoich przyjaciół miedzy innymi właśnie ciężarówki, podejmują się wielu zadań remontowo-budowlanych, zawsze zachowując przy tym szczególną ostrożność oraz zasady BHP. W bajce każda maszyna budownicza Boba ma szczególne zadanie. Ciężarówka jest odpowiedzialna za dostarczanie materiałów budowlanych na teren budowy. Jest niebieskiego koloru. Czasami do jej zadań dodatkowych należy dostarczanie różnego rodzaju przesyłek do ludzi.

Ciężarówka z popularnego serialu animowanego ucieszy każde dziecko. Wydaje ona różne odgłosy a także przetacza znane teksty, które są używane przez bohaterów bajki. Ciężarówka ma bardzo ważne zadanie. Dostarcza na teren budowy materiały budowlane a także dostarcza różnego rodzaju paczki. Jest wiernym przyjacielem Bob Budowniczego.