Testowanie nowych markowych świeczek

Jestem fanką wszelkiego rodzaju świeczek, wosków, zapachów i aromatów. W moim domu nigdy nie może żadnych z tych rzeczy zabraknąć. Ostatnimi czasy najwięcej pieniędzy inwestuję w woski, ale świeczki zapachowe to moja słabość.

Luksusowy zapach świeczek marki Luxury

świeczka luxuryMoim najnowszym nabytkiem jest kilka wariantów zapachowych wyprodukowanych pod logiem marki Luxury. Zachęcona pozytywnymi komentarzami w Internecie oraz dobrymi opiniami znajomych postanowiłam nabyć jakiś produkt tej firmy. Znalazłam całą gamę świec zainspirowanych zapachami znanych marek perfumeryjnych. Skusiły mnie i znane nuty zapachowe, i śliczne kolory wosków opakowanych w niewielkie szklane pojemniczki. Takie cudeńka są trudno dostępne w najbardziej popularnych i najbliższych mi sklepach, w których spełniam swoje najróżniejsze fanaberie pod względem świeczek oraz wosków. Co mnie zaskoczyło, świeczka Luxury nie jest również zbyt wszechobecnym produktem w Internecie, tak jak dzieje się to w przypadku innej, bardzo dobrze znanej marki, produkującej zapachy i woski. Na dodatek rzeczy te nie są zbyt tanie, a przez ich dostępność na niewielu stronach internetowych ciężko szukać korzystnych okazji. Ale w końcu świeczki wyprodukowane na bazie naturalnych olejków i określane mianem luksusowych nie mogą być bardzo tanie. Jednakże dla mnie przy wyborze produktów zapachowych cena nie stanowi największej roli. Najważniejszy jest delikatny i świeży aromat oraz spalanie całości świeczki. Ważne jest dla mnie także, aby zapach nie nudził mnie po kilku chwilach, ale aby ciągle zachwycał mnie na nowo.

Już się nie mogę doczekać, gdy dostanę moje świeczki i będę mogła sprawdzić, czy warto sięgać po inne produkty tej firmy. Mam na oku jeszcze kilka wariantów zapachowych, dlatego jeżeli te, które zamówiłam od razu mi się spodobają, nie będę oczekiwać z zamówieniem kolejnych. W końcu świeczek nigdy dość, a zapach unoszący się w całym domu musi być jak najlepszy!