Tenis jako dodatkowa forma aktywności

Wiedziałem, że w raz ze swoim kolegą z pracy będę musiał spędzić w Warszawie trochę czasu. Zajmowaliśmy się pewnym projektem, który niestety rozłożył się w pewnym okresie. Mieliśmy wolne popołudnia dlatego zastanawialiśmy się jak je odpowiednio wykorzystać.

Rozrywka po pracy

lekcje tenisa warszawaDla nas liczyła się jakaś aktywna rozrywka. Całymi dniami siedzieliśmy w biurze, a w wolnych chwilach chcieliśmy trochę aktywności fizycznej. To było dla nas bardzo ważne. W końcu zacząłem szukać dodatkowych atrakcji. Dla mnie najciekawszą okazał się tenis. Pewne miejsce, które oferowało kort miało w swojej ofercie również lekcje dla dorosłych. Ja kiedyś próbowałem w to grać ale nie miałem odpowiedniej wiedzy orz umiejętności. Jednak sama idea tenisa bardzo mi się podobała i chciałem namówić kolegę. On był zadowolony z tego powodu, ponieważ również okazało się, że zawsze chciał spróbować. Byłem tam z nim dlatego we dwójkę zawsze można było zagrać. Podjęliśmy decyzję, a ja zacząłem rezerwować nam zajęcia oraz interesujące nas terminy telefonicznie. Mieliśmy w Warszawie trochę obowiązków ale znałem nasz rozkład dnia dlatego wszystko trzeba było dostosować pod wykonywane przez nas obowiązki. Takie podejście było ważne, ponieważ nie mogliśmy zapominać o tym, że naszym głównym celem były względy zawodowe. Jednak lekcje tenisa warszawa po godzinach pracy wydawały się atrakcyjne i w ten sposób mogliśmy znaleźć sposób na zabicie czasu. Nie było tam naszych rodzin dlatego nie mielibyśmy żadnych innych dodatkowych zajęć.

Byliśmy aktywnymi ludźmi, którzy szukali nowych wrażeń, a lekcje tenisa idealnie się w to wpasowywały. Osoba na recepcji była bardzo kontaktowa i bez trudu udało się ustalić daty podstawowych lekcji. Potrzebny był nam instruktor, który pokazałby wszystko od zera.