Stawianie hali stalowej

Mój zakład produkcyjny zajmował naprawdę dużą przestrzeń – na jego terenie znajdowały się bowiem aż trzy hale! Praca szła pełną parą. Zyski rosły z dnia na dzień, kontrahentów przybywało. W pewnym momencie musieliśmy postawić sprawę jasno – potrzebna nam jest kolejna hala produkcyjna, ponieważ trzy obecne nie zapewniają nam optymalnej wydajności!

Budowa hali ze stali

hale stalowe łódzkieMusiałem więc zdecydować się na budowę kolejnej hali. Długo zastanawiałem się nad wyborem materiału konstrukcyjnego. Oczywiście na myśl jako pierwsza przychodziła hala murowana, jednak jej budowa potrwałaby zbyt długo, a na to nie mogliśmy sobie pozwolić. Hala była potrzebna jak najszybciej, dlatego uznałem, że najlepszym wyborem będzie konstrukcja stalowa. Wiedziałem bowiem, że wystarczy złożyć zamówienie indywidualne u producenta na hale stalowe łódzkie jest zaś województwem, w którego stołecznym mieście siedzibę ma jeden z takich producentów, tak jak i nasza firma. Dlatego to u niego złożyłem zamówienie, a ten przystąpił do pracy – wszystkie elementy na konstrukcję stalową powstawały w jego fabryce. Prace te potrwały raptem miesiąc, a po tym czasie zadzwonił do mnie, że można już przetransportować prefabrykaty na teren mojego zakładu. Tam miały być zmontowane w całość. Proces montażu również nie zabrał wiele czasu, bowiem sprawdzona ekipa budowlana uwinęła się z tym w raptem trzy tygodnie. Hala stanęła na nogi.

Byłem zachwycony! Zależało mi na czasie i hala stalowa okazała się w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem! Była już ocieplona przez producenta, dlatego mogłem od razu zainstalować odpowiedni system grzewczy, dzięki czemu pracownicy mieliby dobre warunki pracy także zimą. Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych maszyn, oddaliśmy halę stalową do użytku.