Sprzedaż czapek w sklepie odzieżowym

 

Odzieżą sportową interesowałem się najbardziej i dlatego postanowiłem otworzyć własny sklep.W sprzedaży oferowałem same markowe ubrania, ponieważ sam takie nosiłem i wiedziałem, że były godne polecenia. Czasami odwiedzali mnie przedstawiciele, ale rzadko z nimi podejmowałem współpracę.

Zainteresowanie markowymi czapkami dobrej jakości

czapka chicago bullsAkcesoriów czy plecaków nie oferowałem w sprzedaży, ponieważ jakoś nie wziąłem pod uwagę, że takim asortymentem będzie zainteresowanie. Głównie skupiłem się na odzieży. Kiedy jednak mój sklep odwiedził człowiek, który chciał kupić czapki dla swoich podopiecznych, to zdecydowałem się wprowadzić zmiany. Klienta interesowała konkretna czapka chicago bulls i chciał kupić kilkadziesiąt sztuk. Oczywiście nie powiedziałem mu, że czapek nie posiadam, ponieważ nie chciałem tak dużego klienta wypłoszyć. Umówiłem się z nim na piątek a do tego czasu zamierzałem zamówić te czapki od producenta. Na szczęście wiedziałem od kogo zamówić takie markowe czapki i nie musiałem się długo zastanawiać. Sprowadziłem dla klienta czapki w interesującej go ilości, ale od producenta zamówiłem dodatkową ilość czapek, bo coś czułem, że będą się one świetnie sprzedawały w moim sklepie. Nie myliłem się, ponieważ od czasu wprowadzenia czapek do sprzedaży, zainteresowanie moim sklepem znacznie wzrosło a tego właściwie oczekiwałem. Poza czapkami zdecydowałem się także sprzedawać inne akcesoria. Mój sklep miał o większy asortyment niż na samym początku.

Po pięciu latach otworzyłem kolejny sklep w innej części miasta. Tam również przychodziło wielu klientów i nie mogłem na nic narzekać. Zatrudniłem do drugiego sklepu studenta, który dorabiał sobie i był zadowolony z tej pracy. Ja dzięki temu mogłem zarządzać pierwszym sklepem.