Sprawdzone wyciskarki Hurom

 

Dobra wyciskarka do cytrusów powinna mieć ergonomiczny kształt, mieć mocny silnik i wyciskać sok do ostatniej kropli. Na rynku jest dostępnych wiele modeli, ale nie każdy jest dobrej jakości. Niektóre mają dołączone pojemniki na sok, a do innych należy go oddzielnie dokupić.

Jaka jest dobra wyciskarka firmy Hurom?

sprawdzony hurom alpha plusPrzy wyborze idealnego sprzętu, nie warto się kierować firmą, czy tym co nam polecają znajomi, ponieważ najważniejsze są parametry urządzenia i niekoniecznie to, co sprawdziło się u przyjaciół, sprawdzi się u nas. Jeżeli nie chcemy przepłacać, a mieć wysokiej klasy wyciskarkę to najlepszym wyborem będzie sprawdzony Hurom Alpha Plus. Jest to polska firma produkująca drobny sprzęt do kuchni, który jest najlepiej oceniany przez konsumentów. Wyciskarka Hurom posiada innowacyjny kształt wałka ślimakowego, który obraca się jedynie czterdzieści trzy razy na minutę, ponieważ taka prędkość gwarantuje dokładne mielenie i wyciskanie soku z miąższu. Sitko silikonowa zamontowane pod ślimakiem obraca się dużo wolniej, bo jedynie siedemnaście razy na minutę i pozwala na uzyskanie klarownego, czystego soku. Udowodniono, że sok przygotowywany w blenderze, pod wpływem wysokich obrotów, traci część swoich witamin, a wolnoobrotowa wyciskarka Alpha Plus nie dopuszcza do utleniania się cennych składników, ponieważ nie podnosi temperatury w trakcie pracy, nie nagrzewa się. Urządzenie posiada aż trzy tryby pracy, dzięki którymi dostosujemy je do wyciskania soku z twardych i miękkich owoców.

Wyciskarka powinna stać w każdym polskim domu, ponieważ szklanka soku każdego dnia, zaspokaja całkowite zapotrzebowanie na niezbędne witaminy. Alpha Plus jest dostępna aż w pięciu kolorach, do wyboru jest czarny, biały, czerwony, srebrny i niebieski. Każdy model jest wykonany ze stali nierdzewnej.