Rozkładane stoły stanowią centrum naszego domu

Nie ma idealnego domu bez idealnego stołu. To miejsce spotkań całej rodziny na co dzień i miejsce, przy którym spędzamy wszystkie święta, jakie mają miejsce w roku. Stół powinien być duży, ale jednocześnie powinien być składany, by zajmować jak najmniej powierzchni.

Rozkładany stół jest niezastąpiony na rodzinne okazje

stół rozkładanyNie wyobrażamy sobie świąt bez całej rodziny, przy wspólnym stole. To jedne z najmilszych chwil w roku, zostawiające wspomnienia na całe życie. Warto, by stół był jednym z elementów tych wspomnień. Stół rozkładany to podstawowy mebel, który wręcz musi znaleźć się w każdym domu. Te największe zostawiają miejsce na szesnaście i więcej osób, w zależności od producenta i wybranego modelu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamienić swój stary stół na stół rozkładany, który jest znacznie bardziej funkcjonalny i lepszy od standardowego, pozwalającego na jednoczesne zajęcie miejsc, nie więcej niż sześciu osobom. Stoły rozkładane, mogą być wykonane z różnego rodzaju tworzyw i materiałów. Najczęściej kupowanymi są oczywiście te z drewna. Najczęściej dębowego i najczęściej w komplecie z krzesłami. Ceny takich stołów należą jednak do najwyższych, a ich konserwacja zajmuje sporo czasu i potrzebuje wiele nakładu pracy. Jednak wybór zawsze leży po stronie klientów i to oni decydują, co jest dla nich najlepsze. Stoły rozkładane mają różne formy: koła, kwadratu, czy prostokąta. Oczywiście istnieje też możliwość wykonania stołu własnego projektu. 

Jeżeli nosisz się z zamiarem zmiany stołu, postaw na rozkładany, bo nic nie zastąpi porządnego stołu, który stanie się centralnym punktem domu przy różnego rodzaju okolicznościach, a także na co dzień. Ceny są bardzo zróżnicowane więc wybór sprowadza się jedynie do grubości naszego portfela i pomysłu na wnętrze.