Remont otwockich nagrobków

W naszej rodzinie mamy pewną tradycję. Raz w roku odwiedzamy groby bliskich i dalekich krewnych w rodzinnym mieście. W ubiegłym roku doszliśmy do wniosku, że większość mogił wymaga generalnego remontu, dlatego też postanowiliśmy coś z tym zrobić.

Montaż nowych nagrobków w Otwocku

nagrobki otwockWspólnymi siłami zaoszczędziliśmy pieniądze i postanowiliśmy wynająć firmę kamieniarską, aby rozpocząć remonty na cmentarzu. Jeżeli chodzi o nagrobki Otwock posiada dużą bazę firm, które zajmują się tego typu renowacjami. Skontaktowaliśmy się z jedną z takich firm i już wkrótce wybieraliśmy nowe elementy na mogiłach naszych bliskich. Pracownicy firmy kamieniarskiej przy użyciu dużego sprzętu zdemontowali stare i pęknięte płyty nagrobne, wyrzucili zardzewiałe elementy przy mogiłach i przy naszej zgodzie przystąpili do montażu zupełnie nowych. Na wspólnym grobowcu moich rodziców został zamontowany duży nagrobek z ciemnego granitu, który został dodatkowo wzbogacony o przepięknie wykonane złote litery oraz mosiężny wazon, który został na stałe przytwierdzony do płyty. Mogiła naszego wujostwa została całkowicie wymieniona, dzięki czemu grób zyskał zupełnie nowe oblicze, a wapień prezentował się bardzo dobrze. Pozostałe mogiły członków rodziny także zostały wyczyszczone, pęknięte płyty nagrobne zostały wymienione na nowe, a grobowce zyskały nowe elementy granitowe oraz nagrobki z piaskowca. Remonty zakończyły się stosunkowo szybko, a my byliśmy bardzo zadowoleni z usług firmy kamieniarskiej.

Mogiły naszych najbliższych zyskały zupełnie nowy wygląd. Firma, z którą podjęliśmy współpracę sprawdziła się bardzo dobrze, a cała nasza rodzina była bardzo zadowolona z efektów. Pracownicy firmy wykonali świetną pracę, remonty były wykonane solidnie i przede wszystkim rzetelne.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi