Przedszkole warte polecenia

Gdy zaszłam w ciążę kilka lat temu byłam bardzo szczęśliwa. Z mężem długo staraliśmy się o dziecko. Miałam wtedy dobrą pracę i myślałam, że po urlopie macierzyńskim wrócę do niej. Myślałam, że moja córka gdy będzie miała roczek pójdzie do żłobka i wtedy to wszystko się już jakoś poukłada.

Wybór dobrego przedszkola

dobre przedszkole w KrakowieJednak ona nie potrafiła się zaklimatyzować tam. Ciągle płakała i tęskniła za mną. Było mi wtedy bardzo ciężko jednak doszłam do wniosku, że dziecko jest najważniejsze. I zostałam z córką w domu do momentu gdy miała trzy lata. Wtedy bowiem zaczęłam szukać przedszkola. Po tych wcześniejszych doświadczeniach wiedziałam, że musi być to miejsce bardzo przyjazne. Najbardziej zależało mi na tym żeby panie miały dobre podejście do mojego dziecka. To było dla mnie najbardziej istotne. I gdy wybierałam dla córki przedszkole czytałam opinie rodziców na temat tego miejsca a także sama odwiedzałam je żeby sprawdzić jakie warunki tam panują. I w ten sposób znalazłam dobre przedszkole w Krakowie, w którym wiedziałam, że córka będzie czuć się dobrze. Widziałam jak panie podchodzą tam do dzieci. I to mi się spodobało. Zresztą przedszkole to ma chyba najwięcej pozytywnych opinii, które wystawili zadowoleni rodzice. Zdecydowałam zapisać córkę właśnie tam. Pierwsze dni były dla mnie bardzo nerwowe. Za to moje dziecko szło i wracało do mnie gdy je odbierałam z uśmiechem na twarzy. Także wiedziałam, że tam czuje się dobrze.

Bardzo szybko zauważyłam u niej również to, że zaczyna się rozwijać. Zaczęła coraz więcej mówić z czym do tej pory był problem. A rano wprost teraz nie może się doczekać kiedy pójdziemy do przedszkola. Cieszę się więc, że znalazłam miejsce, w którym moje dziecko czuje się bezpiecznie i do tego wspaniale się rozwija.