Potrzebowałam zawieszek promocyjnych

 

Prowadzę firmę, która produkuje różne artykuły chemiczne. Ostatnio rozszerzyliśmy zakres swoich produktów o odświeżacze powietrza. Ponieważ w tym zakresie konkurencja na rynku była duża, postanowiliśmy wraz z zarządem firmy, że musimy zrobić dobrą kampanię promocyjną. Marketingowiec wpadł na pomysł rozdawania promocyjnych zawieszek zapachowych.

Zalety zawieszek promocyjnych

zawieszki promocyjneZdecydowaliśmy się wyprodukować zawieszki promocyjne z nadrukiem nazwy firmy w ramach reklamy. Wyprodukowaliśmy je we wszystkich zapachach jakie są dostępne na rynku, tak aby klienci mogli je sprawdzić, przetestować i porównać. Nasze zawieszki reklamowe wykonane były z filcu i nasączone zostały koncentratem zapachowym na bazie perfum. Gwarantowało to, że zapach będzie trwały i po otworzeniu zawieszki będzie długo unosił się w powietrzu. Nasze zawieszki były w pełni naturalne, wyprodukowane na bazie naturalnych odświeżaczy powietrza, dzięki temu nie miały chemicznego, drażniącego zapachu. Można je stosować jako odświeżacz powietrza zarówno w domu, mieszkaniu jak i samochodzie, czy nawet można je włożyć do szafy z ubraniami. Wszystkie te informacje zawarliśmy na opakowaniu zawieszek, żeby klient mógł się z nimi zapoznać. Jak się już wkrótce okazało taka kampania reklamowa bardzo nam się przydała. Od razu wybiliśmy się ponad konkurencję. Wręcz okazało się, że klienci bardzo chętnie korzystają z odświeżaczy powietrza w takiej formie.

Nasze zawieszki reklamowe stały się bardzo popularne. Zdecydowaliśmy się nie tylko promować za ich pomocą firmę, ale także wypuścić taką linię produkcyjną. Z biegiem czasu na specjalne zamówienie zaczęliśmy także produkować zawieszki promocyjne z osobistymi grawerami. Dzięki temu zawieszki służyły nie tylko jako reklama naszej firmy.

Źródło: https://eurofresh.com.pl/