Markowe okulary damskie i męskie

Wiele z nas lubi stylowe i markowe dodatki. Kobiety uwielbiają nowoczesne torebki oraz piękne buty. Mężczyźni natomiast paski do spodni. Są też rzeczy, które uwielbiają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Oczywiście chodzi tutaj o okulary przeciwsłoneczne. Do tego jeśli są one markowe oraz bardzo stylowe to tym bardziej trafiają w gusta zarówno kobiet jak i mężczyzn. Oczywiście oryginalne okulary zarówno przeciwsłoneczne jaki korekcyjne są dużo droższe od zwykłych okularów.

Stylowe i nowoczesne okulary firmy Guess

okulary GuessW ostatnim czasie bardzo popularne są okulary Guess. Gustują w nich zarówno panie jak i panowie. Dla dzieci również można kupić okulary tej marki. Pięknie wykończone okularki wykonane z dobrej jakości plastiku są dostępne kilkunastu kolorach. Dla dziewczynek najbardziej popularne to okulary różowe, a dla chłopców niebieskie. Wszystkie oczywiście mają filtry przeciwsłoneczne. Cena za okulary przeciwsłoneczne dla dziecka to koszt około 250 zł. Znacznie droższe są okulary damskie i męskie. W grubych oprawkach plastikowych okulary damskie kosztują 500 zł. W ostatnim czasie bardzo modne są także metalowe oprawki. Najczęściej kupujemy je w kolorze złotym lub srebrnym. Okulary Guess są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Dobrze przechowywane w futerale posłużą nam na pewno kilka sezonów letnich.

Przy wszystkich okularach przeciw słonecznych musimy pamiętać żeby miały one jak największy filtr UV. Tylko takie są bezpieczne dla naszych oczu oraz chronią je przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Pamiętajmy również, że jeśli na naszych szkłach pojawiają się pierwsze rysy to automatycznie należy zmienić okulary na nowe. Okulary firmy Guess kosztują dużo, natomiast cena jest adekwatna do jakości i sposobu wykonania okularów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda