Najlepsze tornistry dla pierwszoklasistów

Czasami świadomość, że nasz mały szkrab idzie już do pierwszej klasy szkoły podstawowej, może nieco nas zestresować. Czy sobie poradzi? Czy znajdzie przyjaciół? Zamiast myśleć jednak o kwestiach, które same się rozwiążą, warto skupić się na zorganizowaniu porządnej wyprawki.

Świetna jakość niemieckich tornistrów

tornister herlitz smartDzieci bardzo szybko dorastają i zdajemy sobie z tego sprawę, kiedy szykujemy się na pierwszy rok szkolny naszego malucha. Jest to moment w którym często wspominamy odległe już dni, gdy dzieciak dopiero uczył się chodzić i wydaje nam się, jakby świętowanie pierwszych kroczków miało miejsce wczoraj. Tymczasem nasze dziecko jest już na tyle duże, że wybiera się do swojej pierwszej szkoły i z tej okazji powinniśmy skupić naszą uwagę przede wszystkim na wyprawce. Zakupy zawsze warto zaczynać od kupna tornistra. Tornistry mają tę przewagę nad plecakami, iż są znacznie bardziej wytrzymalsze od tradycyjnych plecaków, głównie ze względu na usztywnienia jakie posiadają, ale też nie tylko. Tornister herlitz smart cechuje się nie tylko doskonałym sztywnieniem oraz niską wagą samego tornistra, ale również jego wodoodpornością! Tornistry tej marki robione są tylko z materiałów najwyższej jakości, a ponadto zanim trafią do sprzedaży testowane są na zgodność z najwyższymi, niemieckimi normami. Tornistry posiadają także wbudowane elementy odblaskowe nie tylko na klapie, ale także na szelkach od tornistra. 

Tornister posada jedną główną komorę z z przegrodą ułatwiającą organizację wkładanych do tornistra przedmiotów. Poza tym tornister możemy zakupić w komplecie składającym się z w pełni wyposażonego piórnika, piórnika kosmetyczki i worka na buty. Poza tym istnieje dodatkowo możliwość zakupu innych szkolnych akcesoriów, które będą utrzymane w tym samym motywie, co nasz główny zestaw.