Łóżka do rehabilitacji w sklepie

 

Jeżeli opiekujemy się osobą chorą, której stan będzie wymagał spędzania wiele czasu w łóżku, szczególnie zależy nam na zapewnieniu jej odpowiedniego komfortu. Jest to niezbędne, żeby przyspieszyć jej powrót do zdrowia oraz utrzymać dobre samopoczucie.

Łóżka do specjalistycznej pomocy

specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne - sklepOsoby chore często znajdują się nie tylko w złej kondycji fizycznej, ale i psychicznej. Tym bardziej istotne jest, żeby zadbać o utrzymanie stałego poziomu w miarę dobrego samopoczucia, które również ma wpływ na zdrowe. Chcąc zapewnić obłożnie chorej osobie możliwie największy komfort, potrzebne jest specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne – sklep. Jest zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach po to, żeby zarówno pacjentowi, jak i opiekunowi ułatwić proces rekonwalescencji oraz opiekę. Łóżka takie najczęściej podzielone są na poszczególne segmenty, które regulowane są za pomocą pilota. W ten prosty sposób nawet sam pacjent może zmienić pozycję na najwygodniejszą dla siebie na przykład chcąc wyprostować nogi czy podnieść głowę. Poszczególne segmenty są blokowane w danej pozycji, więc nie trzeba się martwić, że mechanizm sam się rozsunie. Do wielu łóżek zamontowany jest również wysięgnik, który pozwala na samodzielną zmianę pozycji. Można go także dokupić do kompletu lub zamówić specjalną drabinkę rehabilitacyjną. Praktycznie wszystkie modele posiadają również praktyczne barierki, które szczególnie uniemożliwiają nagłe wypadnięcie pacjenta. Można je również w każdej chwili rozmontować, jeśli nie są potrzebne.

Osoby obłożnie chore bardzo często źle znoszą długi pobyt w łóżku, tak potrzebny podczas procesu rekonwalescencji. Chcąc ułatwić im ten ciężki czas, warto zainwestować w specjalnie skonstruowane łóżko, które zapewni im wygodę i komfort w czasie trwania rehabilitacji.