Jakie szafy wybrać, gotowe czy na wymiar?

Wielu z nas zastanawia sie jakie meble wybrać, gotowe dostępne w salonie meblowym czy raczej te robione na wymiar. Przed takim problemem stajemy gdy meblujemy swoje mieszkanie albo dom lub rozpoczynając remont.

Szafy przesuwna, gotowe czy na wymiar?

szafy przesuwne na wymiar warszawaWiele osób kusi mebel stojący w salonie meblowym, który możemy zarówno zobaczyć jak i dotknąć, natomiast z drugiej strony czujemy pokusę jakiś zmian, może inny kolor, więcej/mniej półek lub szuflad czy wymiary szafy. Jednak w przypadku mebla z salonu nie ma możliwości zmiany rozmiarów, ponieważ każdy salon zamawia gotowe meble od producenta. Co więc wybrać, gotowy mebel czy jednak na zamówienie? Jeśli zdecydujemy się na te pierwsze to niestety, ale musimy je wziąć w takiej formie, wymiarze oraz kolorze jaki jest dostępny przez producenta. Czasami mamy do wyboru kilka opcji kolorystycznych, ale to zazwyczaj wszystko na co możemy liczyć. Z kolei w przypadku mebli na zamówienie mamy szerokie pole do popisu. Sama się o tym ostatnio przekonałam, ponieważ to ja decydowałam o ich wymiarze, dzięki czemu idealnie wpasowały się w przestrzeń pokoju. Dodatkowo wypełniłam wolne miejsce pomiędzy podłogą a sufitem, dzięki temu zyskałam sporo dodatkowej przestrzeni na swoje rzeczy. To właśnie idealne wpasowanie zagwarantowało mi funkcjonalną aranżację przestrzeni oraz praktyczną korzyść z mebla. Szafy przesuwne na wymiar warszawa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą co zrobić z pustą wnęką, w którą wydawałoby się nic nie zmieścić. Poza tym w przypadku mebli na wymiar możemy zamontować dodatkowe elementy takie jak oświetlenie, które jest nie tylko ozdobą mebla, ale również całego wnętrza.

Szafy na wymiar to rodzaj mebla, który kreujemy od samego początku do końca sami. Nie jesteśmy przez nic ograniczeni, możemy wybierać to co nam się podoba. Poza tym możemy dowolnie skonfigurować jej wnętrze przez co dopasujemy ją do swoich potrzeb i oczekiwań.