Jaki kocyk wybrać?

 

Wybór odpowiedniego kocyka dla niemowlaka, to bardzo ważna decyzja szczególnie w czasie lata. Jak bowiem powszechnie wiadomo, dzieci nawet tych maleńkich (ich przede wszystkim nie można nie tylko wyziębiać ale też przegrzewać). Okres letni sprzyja w szczególności przegrzewaniu malców, dlatego nasz wybór jest tak ważny.

Letni kocyk bawełniany

miękkie kocyki bawełniane dla niemowlątWybierając odpowiedni kocyk, a oferta jest nie oszukujmy się wielka, kierujmy się przede wszystkim jakością. Pamiętajmy też o tym że nie jest to zakup jednorazowy, szczególnie jeżeli jeszcze w przyszłości będziemy myśleć o powiększeniu naszej rodziny. Wiedząc że nasze dziecko urodzi się w miesiącach letnich warto zdecydować się na miękkie kocyki bawełniane dla niemowląt. Kocyk taki nie tylko wykonany jest w stu procentach z naturalnego materiału jakim jest bawełna, to na dodatek włókna te mają tendencję do wysokiej przepuszczalności powietrza. Przez to skóra malca może oddychać , brak przegrzewania. Miękkie kocyki bawełniane dla niemowląt warto wybierać zwracając uwagę na splot – może on być o rzadkich oczkach lub raczej gęsty – jeżeli patrzymy sezonowo i uniwersalnie, warto zdecydować się na ten pośredni będący odpowiedni też w miesiącach przejściowych – takich jak wiosna i okres jesienny. Takie kocyki też są przemiłe w dotyku, nie podrażniają skóry i nie wywołują żadnych odczynów alergicznych.

Podsumowując, miękkie kocyki bawełniane dla niemowląt to absolutny hit jeżeli chodzi o sezon wakacyjny. Są one nie tylko niesamowicie przyjemne, ale też wykonane z najbardziej naturalnych materiałów – bawełny. Ważny jest też splot warto wybrać ten pośredni. Takie kocyki dostępne są w wielu wariantach , jednolite kolorowe lub we wzory – wybór tutaj należy do nas , w zależności od upodobań i zasobności portfela.