Jak szybko zredukować cienie pod oczami?

Zabiegi kosmetyczne i plastyczne przechodzą dziś nasze wszelkie oczekiwania sprzed lat. Możemy poprawić wygląd prawie każdej części naszego ciała. Do dyspozycji mamy kosmetologów, ale też chirurgów plastycznych. Każdy tego typu poważniejszy zabieg ingerujący w nasze ciało należy jednak uprzednio dobrze przemyśleć, biorąc pod uwagę zarówno zalety, jak i wady.

Innowacyjne zabiegi redukcji cieni pod oczami

szybka redukcja cieni pod oczami w BiałymstokuMówi się, że na wiosnę najpopularniejszym tego typu zabiegiem jest usuwanie cieni pod oczami. Wykonamy je niemal w każdym dużym mieście. Mnie interesował Białystok i tam też szukałam profesjonalisty w tym zakresie. Po krótkim przeszukaniu możliwości za pomocą Internetu okazało się, że szybka redukcja cieni pod oczami w Białymstoku nie będzie żadnym problemem. Wybór miejsc był naprawdę spory. Kierowałam się głównie doświadczeniem specjalistów tam pracujących. Wybrałam niewielką klinikę, w której przekazano mi wszystkie niezbędne informacje. Miałam możliwość wykonać tam 2 rodzaje zabiegów: korzystając z kwasu hialuronowego lub metody SNIF. W pierwszym przypadku w okolicę pod okiem wstrzykuje się kwas hialuronowy, który wypełnia miejsce tkanki tłuszczowej. Ta bowiem z wiekiem zanika, co powoduje powstanie cieni. Kwas hialuronowy nie niesie ze sobą żadnego ryzyka uczulenia. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie licząc drobnych ukłuć igły. Natomiast metoda SNIF polega na podaniu pod okiem tkanki tłuszczowej nas samych pobranej z innej części naszego ciała. Gwarantuje to, że materiał się przyjmie. W trakcie zabiegu używa się też innowacyjnych bardzo cienkich igieł, które pozwalają na maksymalne rozbicie tkanki tłuszczowej. Oba zabiegi są bezpieczne i obwarowane jedynie drobnymi przeciwwskazaniami.

Usunięcie cieni pod oczami jest dziś szybkie i bezbolesne. Mamy nawet wybór metod, które chcielibyśmy zastosować. Efekty są natychmiastowe. Trzeba jednak przewidzieć choć krótki okres rekonwalescencji, jak po każdej ingerencji w organizm. Zabieg zawsze warto wykonać w renomowanym miejscu, cieszącym się dobrymi opiniami innych pacjentów.