Jak efektownie powiększyć usta?

 

Powiększanie ust to jeden z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat. Usta powiększane są dzięki wstrzyknięciu w kilku miejscach niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, którego właściwości są niezwykle szerokie, dlatego jest on wykorzystywany głównie w celu zniwelowania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry czy uwydatnienia czerwieni wargowej.

Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego

Sam zabieg służy efektowne powiększanie ust w szczeciniemodelowaniu ust, jednak większość kobiet pragnie również ich powiększenia. Zabieg powiększania ust zalecany jest kobietom, które mają wąskie lub asymetryczne wargi. Kolejnym powodem, dla którego panie decydują się na zabieg jest starzenie się. Efektem tego powolnego procesu jest opadanie kącików ust, pojawienie się zmarszczek, mniejsze napięcie skóry wokół ust a także zanik czerwieni wargowej. Efektowne powiększanie ust w szczecinie nawilża usta, wypełnia je nadając im zmysłowy kształt. Kwas hialuronowy wykorzystywany w zabiegu jest naturalnie występującym związkiem. U człowieka występuje on między innymi w ciele szklistym oka czy tkance łącznej. Przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z lekarzem, który powie nam czego powinniśmy unikać przed zabiegiem jak i po jego wykonaniu. Przeprowadzi również wywiad z nami na temat chorób, obecności alergii oraz przyjmowanych przez nas leków. Następnie omawia z nami pożądany przez nas efekt. Sam zabieg trwa jedynie 30 minut i polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości kwasu hialuronowego w okolice ust oraz w wargi.

Każda z pań, która pragnie mieć piękne, zmysłowe usta powinna skorzystać z tego typu zabiegu, ponieważ wykonywany w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym przez doświadczonego lekarza jest w pełni bezpieczny i nie wystąpią żadne komplikacje.