Dobry samochód elektryczny

 

Jeżeli chcemy kupić dziecku prezent wartościowy, czyli taki, który nie zostanie zarzucony w kąt, warto zdecydować się na elektryczny samochód. Bowiem taki pojazd jest przeznaczony dla dzieci od drugiego do piątego roku życia, a może służyć nawet jeszcze dłużej.

Dziecięca elektryczna replika BMW

samochód elektryczny dla dzieci bmwDo wyboru mamy mnóstwo samochodów elektrycznych dla dzieci, ale zdecydowanie warto stawiać na repliki. Wtedy bowiem mamy gwarancję, że pojazd jest idealnie wykonany, a jego wnętrze stanowi pełne odzwierciedlenie oryginału. BMW jest marką, którą kojarzymy z jakością i niezawodnością i dokładnie tak samo jest w przypadku samochodów dziecięcych. Można nimi sterować na dwa sposoby: manualnie, czyli za wszystkie działania odpowiada dziecko, jak też z pilota obsługiwanego przez rodzica/opiekuna. Druga opcja jest znacznie bardziej bezpieczna przy młodszych dzieciach, które jeszcze nie mają odpowiedniej koordynacji ruchowej ani nie potrafią na dłużej skupiać swojej uwagi. Samochód elektryczny dla dzieci BMW nie tylko jeździ, ale także wydaje przeróżne dźwięki, jak np. odgłos zapalanego silnika. Posiada także wejście USB, dzięki czemu można podpiąć pen drive i puszczać maluchowi jego ulubione piosenki. Samochód przemieszczać się może z prędkością od jednego do pięciu kilometrów na godzinę, toteż dziecko nie jest nawet w stanie odjechać zbyt daleko. Jego zewnętrzna warstwa jest wzmacniana, dlatego też nawet zderzenia z ewentualnymi przeszkodami na pewno nie wyrządzą autku krzywdy.

Auta elektryczne zasilane są akumulatorami, a w przypadku BMW tymi najbardziej wytrzymałymi. To umożliwia nieprzerwaną zabawę nawet na 4-5 godzin, a samo ładowanie to kwestia zaledwie 2-3. Ten samochód możemy kupić w dobrych sklepach online już za około 700-800 złotych.