Czego unikać na obrazie powieszonym w biurze?

Niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są wnętrza jego firmy, które ją reprezentują. Wydaje się, że jeśli klient przyjdzie po usługę lub towar, to one są najważniejsze. A jednak nie do końca tak jest. Klient ocenia wygląd pomieszczeń, w których jest przyjmowany, a ta ocena wpływa na jego decyzje zakupowe.

Ile kosztuje obraz ręcznie malowany?

obrazy ręcznie malowane cenaDlatego zawsze warto zadbać o to, by ludziom w naszych biurach było dobrze. Często spotykaną praktyką jest wieszanie w pomieszczeniach biurowych obrazów. Powodują one, że ludzie koncentrują uwagę na sztuce, która prawie zawsze wpływa kojąco. Oczywiście, obraz w takim miejscu musi być ręcznie malowany. Seria produkcja wyglądałaby tu prawdopodobnie bardzo tandetnie, tym bardziej, że na małych powierzchniach od razu jest to zauważalne. Ile kosztują obrazy malowane ręcznie? Ceny są bardzo różne i zależne przede wszystkim od wielkości płótna, jeśli nie są dziełem znanego artysty. Gdyby tak było musimy się przygotować na nie mniejszy wydatek niż kilka tysięcy, a górna granica może sięgać milionów. Jednak zapewne nie o takie obrazy chodzi przedsiębiorcom. Można się zorientować w kosztach wpisując w wyszukiwarce internetowej obrazy ręcznie malowane cena. Poznamy orientacyjne wielkości i przykładowe obrazy z kategorii na przykład: kwiaty, abstrakcje czy pejzaże. Te ostatnie powiększają optycznie przestrzeń. Faktura ręcznie malowanego płótna świetnie będzie wyglądała na obrazach przyrodniczych.

W pomieszczeniach biurowych powinniśmy unikać aktów, ze zrozumiałych przyczyn. Również abstrakcje mogą wpływać różnie na naszych klientów. Szczególnie, bardzo odważne. Pamiętajmy, że cena obrazu nie musi być adekwatna do niczego, ponieważ sztuka rządzi się własnymi prawami. Cenne jest to, co uważamy za cenne.