Znalazłam salon kosmetyczny do współpracy

Od prawie piętnastu lat pracuję jako przedstawicielka handlowa i kocham swoją pracę. Od samego początku dobrze mi szło i wiedziałam, że to zajęcie jest dla mnie stworzone. Dodatkowo pracuję w mojej ulubionej branży kosmetycznej. Czego chcieć więcej?

Bardzo udana współpraca w właścicielką salonu kosmetycznego

współpraca z salonami kosmetycznymiNasza firma oferuje różne kosmetyki oraz wyposażenie salonów kosmetycznych. Dla mnie współpraca z salonami kosmetycznymi jest bardzo przyjemna i uwielbiam rozmawiać z właścicielkami takich salonów. Zawsze można się dogadać i podpisać umowę na dobrych warunkach. W zeszłym tygodniu jak wracałam od jednej klientki to zauważyłam, że pojawił się jakiś nowy salon kosmetyczny na jednym z osiedli. Wcześniej go nie widziałam i postanowiłam tam obowiązkowo zajrzeć. Kiedy weszłam do środka to prawie mnie zatkało normalnie! Okazało się, że właścicielką salonu była przyjaciółka z czasów szkolnych mojej siostry. Od razu mnie poznała i zaoferowała kawę. Rozmawiałam z nią bardzo długo i udało mi się nawet namówić ją na współpracę. Przekonałam ją, że warto współpracować z moją firmą, ponieważ dzięki temu będzie miała mnóstwo korzyści. Zawsze dbamy o naszych klientów o tym też ją poinformowałam. Jagoda salon otworzyła kilka tygodni wcześniej i dobrze, że udało mi się trafić do niej. Już jakiś przedstawiciel się nią interesował, ale wtedy nie miała głowy do takich spraw. Ze współpracy ze mną od samego początku była zadowolona, ponieważ bardzo o nią dbałam i pilnowałam regularnych dostaw.

Agnieszka cały czas z nami współpracowała. Nawet jak otworzyła kolejne dwa salony kosmetyczne to zgłaszała się właśnie do mnie po konkretne zamówienia. Cieszyłam się, że jest zadowolona ze współpracy i robiłam wszystko, żeby cały czas tak właśnie było.