Zamówiłam torby papierowe do swojej cukierni

Od kilku miesięcy prowadziłam własną cukiernię. Było to moje marzenie od dzieciństwa. Bardzo lubiłam piec ciasta, wszyscy chwalili moje wypieki. Postanowiłam zatem iść do szkoły cukierniczej, a potem rozpocząć własny biznes. Nie było to łatwe, ale jak się czegoś bardzo chce to każdemu może się udać.

Torby z nadrukiem reklamowym

torby papierowe z nadrukiem tanioZanim jednak rozpoczęłam działalność to musiałam sobie wszystko dobrze zaplanować. Myślałam, że mając już wyposażenie cukierni, sprawdzone przepisy i lokal w dobrej lokalizacji mam już wszystko. Kompletnie jednak zapomniałam o tym w co będę pakowała swoje wypieki! Czym prędzej zaczęłam przeglądać oferty licząc że znajdę jakieś torby papierowe z nadrukiem tanio, a do tego pudełka na ciasta. Okazało się,że w moim mieście jest producent takich toreb! Tym sposobem tanio kupiłam wszystkie opakowania. Zdecydowałam się na torby papierowe w dwóch wersjach. Jedne były prostokątne, proste idealne na pączki i drożdżówki. Drugie były większe do pakowania pudełek z ciastami. Nie chciałam korzystać z toreb foliowych, bo są nieekologiczne i nieestetyczne. Zdecydowanie torby papierowe są lepsze i można je wykorzystywać wiele razy. Moje logo znalazło się po obu stronach torebek, jak również na zamknięciu pudełek na ciasta. Postawiłam na torebki białe. To uniwersalny kolor, dobrze na nim widać kolorowe logo i nie wygląda tak smutno jak typowe torby z recyklingu, które są brązowawe. Myślę, że to była najlepsza opcja a ja nadal zamawiam torby papierowe u tego samego producenta.

Zamawianie toreb bez pośredników ma wiele plusów, ponieważ nie przepłacał i mogę liczyć na szybką dostawę. Torebki papierowe nigdy mnie nie zawiodły, więc mogę śmiało powiedzieć że to była dobra inwestycja. Polecam ją wszystkim, nie tylko do cukierni.