Zamówienie śmiesznych gadżetów dla pracowników

Byłam wyjątkowo kreatywną osobą i szybko awansowałam w firmie. Z działu handlowego przeniosłam się do marketingu a praca ta o wiele bardziej mi odpowiadała. Moim priorytetem było dbanie o telemarketerów, którzy tak na prawdę pracowali na całą firmę. Musiałam wymyślić dla nich nagrody za dobre wyniki.

Dużo śmiesznych gadżetów reklamowych dla pracowników

śmieszne gadżety reklamoweMiałam ograniczony budżet, ponieważ firma nie należała do zbyt wielkich. Szef jednak chciał nagradzać pracowników, ponieważ w jego ocenie miało to ich motywować do jeszcze wydajniejszej pracy. Wpadłam więc na pomysł, żeby zamówić śmieszne gadżety reklamowe dla naszych pracowników i pomysł ten od razu przypadł szefowi do gustu. Najlepszym pomysłem były słuchawki telefoniczne z logo firmy. Nauszniki były w kształcie kociej głowy i prezentowały się bardzo zabawnie. Zamówiłam więc pięćdziesiąt takich słuchawek, które mieli otrzymać najlepsi pracownicy. Poza słuchawkami zamówiłam także pendrivy, kubki, ostrzałki a także notesy. Wszystkie gadżety reklamowe były bardzo śmieszne i spodobały się szefowi. Firma, której zleciłam wykonanie wszystkich gadżetów była jedną z najlepszych w mieście i dzięki temu miałam pewność, że wszystko będzie wykonane doskonale. Kiedy gadżety już odebrała, to poszłam z nimi do szefa. Jedną parę słuchawek do telefonu sobie wziął, bo tak bardzo mu się ten gadżet spodobał. Tego dnia nagrodzonych zostało dwudziestu pracowników i każdy z nich był zachwycony śmiesznymi gadżetami, które otrzymał.

Regularnie zamawiałam różne gadżety, które najbardziej podobały się pracownikom. Z czasem również dostałam zlecenie od szefa, żeby zamawiać gadżety dla klientów i to był świetny pomysł. Firma cieszyła się ogromnym uznaniem na rynku i wiele osób chciało u nas pracować.