Wyraziste i ładne brwi

Moja szwagierka w tamtym roku wyszła za mąż. Ona ma niezwykle delikatną urodę i od dawna robiła sobie hennę brwi i rzęs żeby było je w ogóle widać. Jakiś czas przed ślubem powiedziała mi, że chce sobie zrobić makijaż permanentny brwi.

Delikatny makijaż permanentny

makijaż permanentny brwi metoda piórkowa łódźByłam zdziwiona i jakoś tak nie wyobrażałam sobie tego u niej. Myślałam po prostu, że będzie miała grube czarne kreski, które nie pasowałyby do jej twarzy. Szwagierka jednak uspokoiła mnie i powiedziała, że będzie miała to robione inną metodą. Jest to makijaż permanentny brwi metoda piórkowa łódź, który wygląda zupełnie inaczej. Szwagierka powiedziała mi, że brwi po nim wyglądają naturalnie bo na skórze są narysowane kreski, które wyglądają tak jak pojedyncze włoski. Byłam więc bardzo ciekawa efektu. Gdy była już po tym zabiegu to umówiłam się z nią w galerii handlowej na kawę. Gdy ją zobaczyłam to byłam pod wrażeniem bowiem wyglądała zjawiskowo. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiła decydując się na taki makijaż. Nigdy wcześniej nie wyglądała lepiej. Teraz cała oprawa oczy wyglądała lepiej. Szwagierka lubiła też zawsze mocniej pomalować oko. A teraz będzie jej to jeszcze bardziej pasowało. W sumie gdy zobaczyłam to jak ona wygląda to zdecydowałam się też na takie brwi. Umówiłam się z tą samą kosmetyczką bo widziałam jak ładnie i dokładnie zrobiła brwi szwagierce. Do tego jej zdaniem koszt za ten makijaż wcale nie był wysoki. Ja po skończonym zabiegu byłam również bardzo zadowolona z tego jak wyglądam.

Mąż powiedział, że od razu teraz wyglądam na młodszą. Ja sama też czułam się pewniej i lepiej. Także jeśli ktoś chciałby poprawić coś w swoim wyglądzie to może warto poprawić brwi. Jest ot mała zmiana a jednak daje bardzo dużo. U mnie to sprawiło, że teraz czuję się piękniejszą kobietą.