Sztywne koperty z kartonu

 

Producenci opakowań kartonowych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc coraz więcej produktów, które mogą być wykorzystywane w celach wysyłkowych. Do tego typu produktów możemy zaliczyć koperty kartonowe. Ich różnorodność może być atutem dla wielu osób, które zajmują się wysyłaniem dokumentów, a także innych gadżetów oraz elementów o płaskim kształcie. Gdzie możemy wykorzystać tego typu koperty?

Koperty z trwałego i mocnego kartonu

koperty kartonoweTego typu koperty stały się popularne przede wszystkim dlatego, że umożliwiają wysłanie wielu rodzajów dokumentów, bez obaw o to, że mogą zostać one zniszczone lub pomięte. Koperty kartonowe są używane do wysyłania wszelkiego rodzaju listów i dokumentów, które są przeznaczone do odbioru przez osoby fizyczne lub wysyłane do siedzib firm. Jednak koperty kartonowe to nie tylko wersje przeznaczone do wysyłania papieru. Wiele z nich może być przystosowanych do wysyłania różnych przedmiotów, o płaskim kształcie. Przykładem jest tutaj płyta winylowa, która wysyłana w sztywnej i solidnej kopercie kartonowej, nie ulega zniszczeniu, a także może być wysyłana poprzez wiele firm kurierskich i pocztowych. Koperty tego typu stały się niezwykle poszukiwane, toteż wiele firm je produkujących zwiększa ich produkcję w bardzo znaczący sposób. Wiele kopert jest oferowanych w konkretnym wymiarze, co zapewnia bezpieczną wysyłkę przedmiotów.

Koperty z kartonu to bardzo dobra alternatywa dla wszelkiego rodzaju miękkich kopert, które nie zapewniają dostatecznego bezpieczeństwa wysyłania delikatnych przedmiotów o płaskim kształcie. Wiele kopert jest także wyposażanych w praktyczne klapy, które umożliwiają szybkie zamknięcie tego typu koperty, a także zaklejenie jej bez używania dodatkowych typów kleju do papieru czy kartonu.