Rajd po pubach w Toruniu

Jestem fanem piłki nożnej. Nie ma dla mnie nic bardziej relaksującego niż meczyk na zielonej murawie z moimi znajomymi. Staramy się spotykać chociaż raz w tygodniu o stałej porze, żeby pograć razem. Jeśli jest zima to nawet na hali. To świetny sposób na zażycie odrobiny ruchu, co jest dla mnie również istotne, ponieważ moja praca ma charakter siedzący.

Mecz i emocje w pubie

puby w toruniu

Z piłką nożną związany jestem już od młodych lat. Po lekcjach uczestniczyłem w treningach i rozgrywkach lokalnego klubu sportowego. Z tym klubem wiąże się wiele wspomnień. Z zapałem śledzę również rozgrywki w lidze światowej. Mam swój ulubiony klub, któremu gorąco kibicuję. Lubię również oglądać mecze w takich klimatycznych miejscach jak puby w toruniu. Nawet moja żona wybiera się wtedy ze mną, żeby miło razem spędzić wieczór. Spotykamy się zazwyczaj większą grupką i w wesołym gwarze, jedzeniu i drinkach komentujemy rozgrywki. Takie miejsca mają swój urok. Cała sala przeżywa wspólnie emocje związane ze zdobytymi bramkami, czy chybionymi strzałami. Śpiewa hymny klubów. Lepsze to niż siedzenie samemu przed TV. W Toruniu, mieście w którym mieszkam mam swoje ulubione miejsca. Oprócz meczy wybieram się do nich również z kolegami na wspólny wieczór. Jeśli oczywiście mam zgodę żony na wychodne. Z chęcią odwiedzam miejsca, gdzie możemy swobodnie porozmawiać o męskich sprawach, przy wygodnych stolikach. Takie spotkania trwają czasami nawet całą noc.

W Polsce otwiera się bardzo dużo pubów na wzór takich krajów jak Irlandia, czy Wielka Brytania. Mamy w naszym mieście również lokale, które organizują różne wydarzenia i rozrywkę. W paru już od paru lat organizowane są występy kabaretów i stand-upy. Co jakiś czas wybieramy się ze znajomymi na takie wydarzenia, żeby trochę się pośmiać i urozmaicić wieczór.