Praktyczna szczoteczka do zębów

 

Mycie zębów dla większości z nas jest czymś naturalnym i koniecznym. Robimy to przynajmniej dwa razy dziennie, ale nie każdy robi to w taki sam sposób. Jedni do tego celu używają klasycznych manualnych szczoteczek, a inni elektrycznych.

Charakterystyka szczoteczek elektrycznych

szczoteczka elektryczna smilesonicJak wiadomo brud, osad i bakterie gromadzą się w naszej jamie ustnej niemalże przez całą dobę, ale szczególnie po spożytych posiłkach. Dlatego też lekarze zalecają myć zęby dwa, a najlepiej trzy razy dziennie, aby zachować je w dobrym stanie. Jednak nie każde mycie zębów jest skuteczne, zwłaszcza jeżeli porównujemy szczoteczki manualne i elektryczne. Te pierwsze, można już uznać za przeżytek, natomiast przyszłością jest teraz szczoteczka elektryczna Smilesonic, która potrafi generować obroty główką w trybie dziewięćdziesięciu sześciu tysięcy na minutę. Żadną manualną szczoteczką nie osiągniemy takiego wyniku w ciągu sześćdziesięciu sekund, zatem łatwo się domyślić, którą z nich dokładniej umyjemy zęby. Tego typu szczoteczki są dostępne na rynku już od dobrych kilku lat i cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są skuteczniejsze od klasycznych modeli elektrycznych. Szczoteczka Smilesonic ma aż pięć trybów pracy i kilka rodzajów końcówek, które pozwalają osiągnąć pożądany efekt. Tryb czyszczący pozwala na dokładne pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń i resztek jedzenia z zębów oraz szczelin międzyzębowych. Tryb wybielający usunie w ciągu dwóch minut cały osad barwiący szkliwo, a polerujący będzie jego doskonałym uzupełnieniem.

Szczoteczka elektryczna ma bardzo dużo zalet, które sprawią, że już nigdy nie będziemy chcieli wrócić do modelu manualnego. Jednocześnie może z niej korzystać kilka osób, gdyż każdy tylko zmienia końcówkę na swoją, a szczoteczka jest ta sama.