Pokój dla małej księżniczki

Niedługo wprowadzamy się z mężem i córką do nowego domu jednorodzinnego. Było to nasze wielkie marzenie, bo do tej pory mieszkaliśmy w blokach wielorodzinnych. Właśnie jesteśmy na etapie aranżowania poszczególnych wnętrz i obecnie największą uwagę poświęcamy pokojowi mojej córki. Mała ma dopiero trzy lata, a już zażyczyła sobie prawdziwy pokój księżniczki.

Tworzymy pokój dla córki

projekty pokoju dla dziewczynekProjektowanie wnętrz własnego domu przynosi mnóstwo satysfakcji. A jest ona jeszcze większa, kiedy jednym z projektowanych przez nas pomieszczeń jest pokój naszego dziecka. Moja trzyletnia córka, ku mojemu zaskoczeniu, przedstawiła konkretne oczekiwania wobec swojego pokoju. Mamy jej stworzyć prawdziwą komnatę księżniczki. Przejrzeliśmy więc różne projekty pokoju dla dziewczynek, które są dostępne w Interneci. Dodatkowo poprosiliśmy o pomoc naszą znajomą projektantkę i ostatecznie ustaliliśmy jak będzie wyglądać pokój małej. Pomysłów na urządzenie pokoi dla dziewczynek jest całe mnóstwo. Od zupełnie różowych, dla małych fanek księżniczek, po zupełnie nowatorskie, często zahaczające o styl retro. W sklepach nie brakuje też wspaniałych mebli o dodatków do dziewczęcych pokoików. My meble i dodatki zamówiliśmy przez Internet, wcześniej sprawdzając, jak wyglądają one w rzeczywistości. W pokoju dla dziewczynki, oprócz wygodnego łóżka, powinien się znaleźć stoliki krzesełka, a także dużo różnych szafek i szuflad na zabawki. W pokoju mojej córki pojawił się też dodatkowo bujany fotel.

Większość małych dziewczynek jest wielkimi zwolenniczkami różu i księżniczek. Każda z nich chce się w jakiś sposób poczuć wyjątkowo. Podobnie jest z naszą córką. Dla tego podczas tworzenia dla niej aranżacji nowego pokoju, postawiliśmy na klimaty, które najlepiej jej odpowiadają.