Piękny fartuch z haftem dla babci

Co roku kupowałam babci jakiś fajny prezent. Byłam z nią bardzo blisko, bo mnie wychowywała od dziecko i Dzień Babci zawsze był dla mnie najważniejszym świętem. Starałam się samodzielnie wybrać prezent i nigdy nie pytałam babci, co chciałaby ode mnie dostać.

Sprezentowanie babci pięknego fartucha

fartuchy z haftemW tym roku miałam już zaplanowany prezent i postanowiłam kupić go z wyprzedzeniem a nie na ostatni moment jak poprzednio. W nowo otwartym sklepie dostępne były piękne fartuchy z haftem i wiedziałam, że babcia będzie zachwycona. Fartuchy, jak się dowiedziałam posiadały haft ręcznie robiony. Wykonywała go kobieta, która pracowała w sklepie. Od razu zauważyłam, że miała ogromny talent, gdyż haft na fartuchu był bardzo precyzyjnie wykonany. Wybrałam fartuch w kolorze różowym, bo to był ulubiony kolor mojej babci. Kupiłam jeszcze czekoladki i poszłam do babci. Wszystko załatwiłam w jeden dzień i zadowolona byłam, że babcia dostanie tak oryginalny prezent. Fartuch był w rozmiarze uniwersalnym i nie musiałam się zastanawiać nad prawidłowym rozmiarem. Kiedy wręczyłam babci prezent, to od razu go rozpakowała. Fartuch z haftem tak bardzo jej się spodobał, że nie mogła przestać przeglądać się w lustrze. Babcia zawsze nosiła fartuch jak krzątała się po kuchni i wiedziałam, że ten prezent zostanie w pełni wykorzystany. Babcia upiekła moje ulubione ciasto i dała mi do domu. Zawsze jak ją później odwiedzałam, to miałam założony fartuch, który dostała ode mnie w prezencie.

Kiedy wyjechałam na studia, to już tak często nie odwiedzałam babci, ale za to prawie codziennie do niej dzwoniłam. Dzięki temu wiedziałam co się u niej działo i ona także była na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Łączyła nas silna więź i babcia była dla mnie najważniejsza.