Oprogramowanie dla gastronomii

W całym kraju znajdziemy kilkaset tysięcy różnego rodzaju restauracji, barów i knajpek serwujących przeróżne dania. Jedne są małe i prowadzone przez właściciela, a inne mają kilkadziesiąt oddziałów i stanowią poważną sprzedaż sieciową.

Wybór oprogramowania PC-Gastronom

oprogramowanie pc-gastronomŻeby restauracja przynosiła zyski, musi być odpowiednio zarządzana. Na jej sukces składa się wile czynników, które są ważne na każdym szczeblu. Od kelnerów zależy sprzedaż, od kucharzy jakość dań, a od managera istnienie firmy w świadomości potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na połączenie najważniejszych działów w gastronomii jest stosowanie oprogramowania PC-Gastronom, które w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie firmy. Przede wszystkim jest ono elastyczne, dzięki czemu sprawdzi się w małym barze, dużej restauracji i sieci lokali gastronomicznych. Można je zainstalować na jednym lub wielu stanowiskach, z czego wszystkie będą ze sobą współgrały. Oprogramowanie PC-Gastronom jest dedykowane do stosowania na ekranach dotykowych, ale może też współgrać ze zwykłym monitorem z zastosowanie zwykłej lub programowalnej klawiatury. Przede wszystkim program ten  może współpracować z wieloma urządzeniami stosowanymi w gastronomi.. Mowa tu jest o drukarce fiskalnej, terminalach płatniczych, drukarki kuchenne, wagi czy czytniki kart magnetycznych. Posiada szeroki zakres ustawień, dzięki czemu możemy go idealnie dopasować do wymagań restauracji. Z panelu oprogramowania można wystawiać faktury i paragony oraz dowolnie przydzielać rabaty.

Wymienione funkcje oprogramowania stanowią jedynie niewielki fragment możliwości jakie oferuje PC-Gastronom, ponieważ w jest ich znacznie więcej. Obecnie prawie co trzecia restauracja i punkt gastronomiczny pracuje właśnie na tym oprogramowaniu.