Nasza siłownia podobała się klientom

Prowadzę siłownię od kilku miesięcy. Wpadłam na ten pomysł z moim przyjacielem z którym znamy się już od kilku lat. Razem ćwiczymy i spędzamy sporo czasu. Wyjeżdżamy na różne wycieczki i nawet przez jakiś czas razem pracowaliśmy za granicą. Nasz wyjazd miał cel, chcieliśmy zarobić pieniądze na otworzenie swojej siłowni. Udało nam się spełnić nasze marzenia. 

Zamontowaliśmy dobrą podłogę w siłowni

podłoga do siłowniLokal, który udało nam się kupić spełniał nasze wszystkie wymagania. Zależało nam na lokalu w dobrej lokalizacji a także na sporym metrażu. Żeby przygotować siłownie dla klientów trzeba spełnić sporo wymagań. Musieliśmy najpierw się ze wszystkim zapoznać żeby móc przygotować miejsce jak najlepiej. Podłoga do siłowni, którą zdecydowaliśmy się zamówić była dosyć droga. Umówiliśmy się na spotkanie z firmą, która zajmowała się przygotowaniem najlepszych nawierzchni do różnych pomieszczeń. Podłogi były dopasowane do potrzeb każdego budynku. Nasza siłownia była duża i znajdowała się na parterze. Nie było żadnych schodów. Powierzchnia była płaska i beż ścianek więc podłogę fachowiec sprawnie położył. Siłownia prezentowała się od razu fajnie. Podłoga była idealnie dopasowana. Była prosta w czyszczeniu. Wszystkie sprzęty mogły na niej stać bez problemu. Podłoga do Siłowni była odporna na uderzenia i redukowała drgania. Montaż był sprawny i fachowiec świetnie sobie poradził. Podłoga była w kształcie puzzli. Nie trzeba było jej docinać. Elementy były dobrze ze sobą połączone. Tworzyła idealną powierzchnię. 

Trenowaliśmy z przyjacielem na wielu siłowniach i zawsze takie podłogi bardzo nam się podobały. Kiedy wszystkie maszyny i sprzęty były już na miejscu mogliśmy otwierać nasza siłownie. Mieliśmy spory ruch. Klienci docenili pakiety, które dla nich przygotowaliśmy a także zajęcia dodatkowe, które odbywały się z profesjonalnymi trenerami.