Najlepszy fotograf od zdjęć biznesowych

Nigdy nie prowadziłem firmy usługowej i wiele pomógł mi ojciec, który posiadał dość duże doświadczenie. Gdyby nie jego pomoc to pewnie nie ruszyłbym z miejsca. Po roku już działałem w pełni samodzielnie a moja firma nawet przynosiła zadowalające mnie zyski.

Wiele zleceń na wykonanie zdjęć biznesowych

zdjęcia biznesowe w WarszawiePodczas jednego ze spotkań biznesowych okazało się, że kontrahentem był mój kolega jeszcze z czasów studiów. Dużo rozmawialiśmy o dawnych czasach i w końcu Jacek zaoferował mi pomoc. Początkowo nie uważałem, że pomoc była mi potrzebna, ale jak Jacek mi wszystko wyjaśnił to zrozumiałem, że miał rację. Jacek wykonywał zdjęcia biznesowe w Warszawie i zaproponował mi wykonanie takiego zdjęcia. Uzasadnił to tym, że dzięki takiej fotografii, którą umieściłbym na stronie internetowej swojej firmy na pewno zyskał bym więcej klientów. Zgodziłem się, bo zdjęcie biznesowe zaoferował mi zrobić całkowicie za darmo. Sesja miała odbyć się w moim gabinecie, który Jacek dodatkowo przygotował. Usiadłem na swoim skórzanym fotelu trzymając w dłoni pióro a przede mną leżały dokumenty. Zdjęcie biznesowe miało ukazać jak odpowiedzialnym i godnym zaufania kontrahentem byłem. Jacek zrobił mi kilka zdjęć, z których wybrał to najlepsze. Po kilku dniach pojawiło się ono na mojej stronie internetowej. Nie byłem już tajemniczym przedsiębiorcą. Moi potencjalni klienci mogli zobaczyć komu powierzają swoje ważne sprawy. Zdjęcie faktycznie zdziałało cuda, bo więcej osób zgłaszało się do mnie w celu podjęcia współpracy.

Z Jackiem współpracowałem na stałe i był dość zadowolony z moich usług. Dodatkowo polecał mnie swoim innym znajomym. Ojciec był ze mnie dumny i cieszył się, że tak świetnie sobie radziłem. Prowadzenie własnej firmy było odpowiedzialnym zajęciem.