Metoda oklejania samochodów

 

Jako osoba odpowiedzialna za całą flotę samochodów w naszej firmie dobrze wiedziałem, że trzeba z nich zrobić dodatkowo jakiś użytek, na przykład umieszczając na nich jakąś reklamę. Posiadaliśmy bardzo ciekawe projekty graficzne, stąd też można oczekiwać, że będą one widoczne dla każdego klienta.

Szybkie oklejanie auta

reklamy na samochód - łódzkie

Oklejanie samochodów przydaje się w szczególności w przypadkach, kiedy sporo kilometrów jest wykonywane przez pracowników, na przykład sprzedawców, czy przedstawicieli handlowych. Wtedy przemieszczając się po miastach i w trasie taka reklama na samochodzie jest bardzo dobrze widoczna, co na pewno przyczyni się do tego, że klienci będą mogli zaciekawić się ofertą firmy. Początkowo jeśli chodzi o oklejanie samochodów zdecydowałem się na sam logotyp, aby w ogóle zobaczyć, czy samochód tak oklejony będzie nam się podobał. Z czasem jednak stwierdziłem, że przyda nam się jakaś znacznie większa reklama gdyż wiadomo – im będzie większa, tym na pewno będzie o wiele bardziej rozpoznawalna. Reklamy na samochód – łódzkie wykonywane jest w specjalnych warsztatach samochodowych zajmujących się między innymi kosmetyką samochodową. To tam pracownicy mają na tyle duże doświadczenie, że bez żadnego problemu zarówno wycenią takie prace jeśli chodzi o naklejenie folii na samochód, ale także mogą za was przygotować odpowiedni projekt graficzny. Jak widać możecie podobnie, jak i ja zdecydować się na szereg możliwości jeśli chodzi o oklejanie samochodów w mieście.

Tym bardziej, że coraz więcej firm się otwiera działając w tym zakresie, więc i cena będzie o wiele bardziej konkurencyjna. Jednak oprócz ceny warto przy oklejaniu samochodów spojrzeć także na jakość, gdyż to ona będzie przede wszystkim oceniana przez wszystkich klientów oglądających taką reklamę.