Malta – idealne miejsce na obóz językowy nad Morzem Śródziemnym

Język angielski jest językiem międzynarodowym, którym można porozumiewać się praktycznie na całym świecie. Szkoły językowe prześcigają się w różnych ofertach, zachęcając do udziału w kursach języka angielskiego. W okresie wakacyjnym bardzo popularne są kursy wyjazdowe.

Profesjonalny obóz językowy odbywający się na Malcie

angielski na malcieSą to tzw. obozy językowe. Oczywiście większość takich obozów językowych odbywa się w Wielkiej Brytanii, Irlandii. Nowością w ofertach szkół językowych są kursy języka angielskiego odbywające się na Malcie. Jest to państwo-miasto, które znajduje się na Morzu Śródziemnym. Ciekawe jest to, że jednym z języków urzędowych na Malcie obok języka maltańskiego jest właśnie język angielski. Jako że w Wielkiej Brytanii pogoda nawet w wakacje może być niesprzyjająca, to lepszym rozwiązaniem może okazać się właśnie wyjazd na Maltę. Taki angielski na malcie to nie tylko nauka języka obcego na lekcjach z native speakerami. Malta to przede wszystkim przepiękne plaże, na których czas wolny będą mogli spędzać uczestnicy kursu. Malta jest państwem wyspiarskim, w którym znajduje się wiele różnych zabytków. Na Malcie organizowane są wycieczki piesze z przewodnikami, a nawet wyprawy łodzią po Morzu Śródziemnym. Uczestnicy obozu językowego stale otaczani są przez język angielski, dlatego mogą osłuchać się z tym językiem, by móc swobodniej się nim porozumiewać.

Obóz językowy na Malcie to nie tylko nauka, ale również wypoczynek. Wieczorami uczestnicy kursu językowego mogą wybrać się na plażę, gdzie życie tętni. W ten sposób uczniowie mogą nawiązywać zupełnie nowe znajomości z obcokrajowcami, którzy bardzo dobrze posługują się językiem angielskim. Nic nie uczy tak dobrze języka obcego jak wyjazd do kraju, w którym ludzie porozumiewają się tym językiem. Malta jest właśnie jednym z takich krajów.