Malarstwo ścienne to prawdziwa sztuka

Ostatnio przechadzałem się po swoim domu i pomyślałem, że czegoś mi w nim brakuje. Bardzo chciałem zrobić coś, żeby wnętrza wyglądały w nim ładniej, bardziej esttycznie. W pewnym momencie mnie olśniło. Pomyślałem, że mógłbym poprosić jakiegoś artystę o namalowanie obrazów na wszystkich ścianach w moim domu. Wszystko byłoby wtedy piękne i mógłbym podziwiać dzieła sztuki przez cały czas. Postanowiłem, że zrealizuję ten pomysł.

Artysta pięknie ozdobi nasze ściany

artystyczne malarstwo ścienneZacząłem od skontaktowania się z jakimś artystą. Musiałem poszukać kogoś odpowiedniego. Poprosiłem o pomoc moją koleżankę Anię, która studiuje malarstwo i zna wiele osób, które zajmują się naściennym malarstwem. Takie artystyczne malarstwo ścienne zawsze mi się bardzo podobało i bardzo się cieszyłem na myśl o tym, że będę miał takie dzieła sztuki we własnym domu. Bardzo szybko udało mi się znaleźć nie jednego, ale grupę artystów, którzy zgodzili się wykonać dla mnie to zlecenie. Poprosiłem o liczne floratury i ostatecznie trzy urocze studentki zaczęły malować mój dom. Przepięknie to wyglądało. Obserwowanie ich przy pracy było niesamowitym doznaniem, ale starałem się im nie przeszkadzać, dlatego większość czasu spędzałem na długich spacerach. Wracałem do domu co jakiś czas, żeby zobaczyć, na jakim etapie są prace, a czasami zamykałem się w pokoju, żeby popracować nad moją nową książką. fekt końcowy był niesamowity. Wszędzie pojawiły się niesamowite kwiatowe akcenty, a dom wyglądał nieziemsko. Dobrze, że się na to zdecydowałem.

Uwielbiam swój dom. Teraz wygląda on przepięknie. Artystki pięknie pomalowały ściany i teraz cały dom jest dziełem sztuki. W dodatku zaprzyjaźniłem się z malarkami i teraz często spotykamy się na kawę i ciastko u mnie w domu. Dziewczyny zrobiły sobie też zdjęcia ścian i mogą to sobie dodać do portfolio. Wszyscy są zadowoleni.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi