Komfortowe przyczepki rowerowe

Dzieci uczą się jeździć na rowerkach najwcześniej w wieku około dwunastu miesięcy i są to modele biegowe. Zanim jednak opanują do perfekcji tą czynność, to mija sporo czasu, więc nie prędko rodzice pojadą z nimi na przejażdżkę rowerową. 

Jak wykorzystać przyczepkę rowerową Qeridoo? 

przyczepki rowerowe qeridoo sportex 1Jazda na rowerze z małym dzieckiem bywa ryzykowana, ponieważ dzieci nie jeżdżą tak ostrożnie i uważnie jak dorośli, więc trzeba stale mieć je na oku. Ponadto nie można jechać na daleką trasę, ponieważ maluchy zwyczajnie nie będą w stanie dotrzymać kroku. Najlepsze w zastosowaniu będą przyczepki rowerowe Qeridoo Sportex 1, które umożliwiają jednoczesne przewożenie jednego, lub dwójki dzieci. Są to komfortowe sprzęty rowerowe, które mogą pełnić także pełnić rolę wózka biegowego i spacerowego. Przyczepka jest lekka, ponieważ jej stelaż został wykonany ze stopu aluminium, natomiast poszycie stanowi wodoodporny materiał, który świetnie chroni malucha przed deszczem, chłodem i wiatrem. Po bokach przyczepki znajdują się duże okna, dzięki którym dzieci mają doskonały widok na okolicę. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1 jest wyjątkowo przestronna w środku i umożliwia rozłożenie fotelików, dzięki czemu maluchy mogą się zdrzemnąć w trakcie podróży. Model Sportex 1 jest unowocześnioną wersją poprzedniej przyczepki, do której dodano wiele praktycznych rozwiązań ułatwiających jazdę i zwiększających komfort użytkowania. Z taką przyczepką można jechać na spacer, zakupy, czy do parku żeby pobiegać. 

Przyczepka Qeridoo została stworzona z myślą o aktywnych sportowo rodzicach, którzy chcą wszędzie ze sobą zabierać dzieci, nawet na trening biegowy. Posiada ona sporo pojemnych kieszeni i bagażnik, do których schowamy najpotrzebniejsze rzeczy.