Ile kosztuje sztuczna trawa w rolkach?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki materiał położyć na podłodze na tarasie. Rozwiązań jest wiele, a w internetowych poradnikach można znaleźć na ten temat całkiem sporo podpowiedzi i inspiracji. Na tarasie można położyć wykładzinę lub kafelki. Materiał ten musi być przeznaczony do zamontowania na zewnątrz. Można też skorzystać z rozwiązania, które ostatnio jest prawdziwym hitem.

Na tarasie można położyć sztuczną trawę

sztuczna trawa cenaKażdy kibic piłkarski doskonale wie, że na wielu boiskach do gry w piłkę nożną nie ma prawdziwej trawy. W wielu miastach, w których warunki nie pozwalają na jej hodowanie, używa się po prostu sztucznej trawy rozkładanej z rolki. I właśnie taki rodzaj trawy wykonanej z syntetycznych materiałów jest dzisiaj tym rozwiązaniem, z którego korzysta się najczęściej właśnie przy urządzaniu tarasu. Położenie takiej trawy na tarasie gwarantuje ogromną przyjemność ze stąpania stopami po podłodze. Naprawdę można się poczuć tak jakby się miało na tarasie prawdziwy trawnik. Na uwagę zasługuje też fakt, że sztuczna trawa cena jest bardzo korzystna. Metr kwadratowy kosztuje średnio około pięćdziesięciu złotych. To naprawdę nie jest dużo, bo jest to rozwiązanie najprostsze pod względem montażu. Poza tym najlepsi producenci sztucznej trawy doszli do takiego poziomu perfekcji, że ich produkty trudno jest odróżnić od prawdziwej trawy rosnącej w ogrodzie. A sztuczną trawę można równie dobrze położyć w całym ogrodzie.

Pięćdziesiąt złotych za metr kwadratowy to cena bardzo uśredniona. Można spokojnie znaleźć sztuczną trawę nawet za trzydzieści złotych. Wszystko zależy tylko od tego z czego trawa jest wykonana. Chcąc położyć taki trawnik na tarasie najlepiej jest wybrać się do sklepu i osobiście sprawdzić jak to wygląda realnie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród